ماجرای بلیت ۱۵ میلیونی نجف ـ تهران چیست؟

اقتصادی

مرتضی دهقان، معاون عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری در واکنش به خبر فروش بلیط ۱۵ میلیونی نجف_تهران به زائران گفت: این خبر صحت ندارد چراکه نرخ بلیط‌های پرواز اربعین مشخص است که برای تهران ۲ میلیون و ۲۰۰ و برای مشهد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. این نرخی است که اعلام شده و شرکت‌ها رعایت کرده‌اند.

دهقان افزود: نرخ بلیط برای زائرانی که بنا به هر دلیلی قصد دارند، بلیط برگشت را از کشور عراق تهیه کنند، حداکثر ۸۰ دلار است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،معاون هوانوردی و امور بین الملل ضمن تکذیب خبر فروش بلیط با نرخ ۱۵ میلیون تومان، تصریح کرد: نمایندگان ما در فرودگاه نجف مستقر هستند، چنانچه کسی بلیطی با این نرخ خریداری کرده است، می‌تواند با ارسال نمونه کپی آن و طرح شکایت در سامانه حقوق مسافر، امکان پیگیری آن را برای ما فراهم آورد تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.

حیدری مدیرکل امور مرزهای کشور و دبیر ستاد اربعین هم در رابطه با صحت ادعای فروش بلیطی با نرخ ۱۵ میلیون تومان تاکید کرد: سازمان هواپیمایی بارها از طریق رسانه‌های مختلف و سازمان صدا و سیما اطلاع‌رسانی کرده است که از تاریخ دوم تا ۱۲ آبان ماه، یک ریال به مبلغی که اعلام شده، افزوده نخواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 87 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید