کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۴۰۱
تاریخ خبر:

شوک جدید به کاربران بازی همستر کامبت

شوک جدید به کاربران بازی همستر کامبت

حساب رسمی شبکه تون (TON) در اکس پیامی منتشر کرده و شوک بزرگی به طرفداران این بازی وارد کرده است

زنگ خطر برای کاربران همستر کامبت به صدا درآمد. در حالی که کاربران بازی تلگرامی همستر کامبت از مرز 150 میلیون نفر عبور کرده است و طرفداران این بازی در انتظار لیست شدن همستر کامبت و فروش دارایی‌های خود هستند، حساب رسمی شبکه تون (TON) در شبکه اجتماعی اکس (توییتر سابق)، پیامی منتشر کرده و شوک بزرگی به طرفداران این بازی وارد کرده است تا آینده همستر کامبت، همچنان مبهم و نامشخص باقی بماند.

 

حساب رسمی بلاکچین تون، در این پیام گفت: تعداد کاربران این بازی در تلگرام، به ۱۵۰ میلیون نفر رسید، اما چه تعداد از این کاربران به بلاکچین تون مهاجرت خواهند کرد؟

 

با توجه به لحن این پیام، بسیاری از کارشناسان معتقدند این خبر می‌تواند زنگ خطری برای کاربران همستر کامبت باشد، زیرا اگر تعداد کاربران مورد نظر به بلاکچین تون وارد نشوند، ممکن است این شبکه از لیست شدن همستر کامبت در بلاکچین خود جلوگیری کند و آینده این ارز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. این موضوع در حالی است که رقبای همستر کامبت مانند تپ سواپ، یس کوین و دات کوین تا کنون عملکرد خوبی از خود نشان دادند و بیش از هر زمان دیگری به لیست شدن در صرافی‌های ارز دیجیتال نزدیک هستند.

 

 

منبع: جماران
کدخبر: ۵۶۱۴۰۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر