کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۹۳۲
تاریخ خبر:

قیچی کردن لباس دانش‌آموزان کار دست کارکنان این مدرسه داد

قیچی کردن لباس دانش‌آموزان کار دست کارکنان این مدرسه داد

با خاطیان قیچی کردن لباس دانش آموزان مدرسه‌ای در دلگان سیستان و بلوچستان برخورد شده است

معاون و مربی پرورشی یک مدرسه مقطع متوسطه به دلیل تنگ بودن شلوار دانش‌آموزان، اقدام به قیچی کردن بخشی از لباس آن‌ها کرده بودند که به گفته مسئولان با معاون و مربی پرورشی برخورد شده و لغو ابلاغ شده‌اند.

نماینده شورای اسلامی شهرستان دلگان در شورای استان سیستان و بلوچستان، مسعود محسن زاده در این باره گفت: دانش آموزان مقطع دوم متوسطه یکی از مدارس دلگان، پوشش نامتعارف داشته و شلوارهایشان تنگ بوده که معاون و مربی پرورشی مدرسه بارها به دانش آموزان که به گفته خودشان، به دلیل بی‌توجهی دانش آموزان اقدام به قیچی کردن لباس این دانش آموزان کردند.

او افزود: واحد بازرسی به بنده اعلام کرده که پیش از این حتی از دانش آموزان برای حفظ شأن مدرسه تعهد گرفته شده اما بازهم دانش آموزان توجهی به این مسئله‌ نداشتند.

او اضافه کرد: این دانش آموزان مقطع دوم متوسطه رشته تجربی و همه در یک کلاس درس بوده اند.

محسن زاده خاطر نشان کرد: روز گذشته، حراست، بازرسی و مدیر آموزش و پرورش به مدرسه مذکور رفته اند و بمنظور دلجویی از دانش آموزان مربی پرورشی و معاون را لغو ابلاغ کرده اند و گزارشی از‌ وضعیت هر دو نفر به واحد تخلفات آموزش و پرورش ارسال شده که این واحد هم پس از رسیدگی رای خود را صادر می کند.

او در ادامه توضیح داد: معاون و مربی پرورشی در برخورد با این موضوع بی تجربگی کردند و نباید چنین رفتاری صورت می گرفت و خانواده ها در جریان قرار می گرفتند. باید رفتار با دانش آموزان در صورت تخلف از پوشش مدرسه‌ مبتنی بر احترام و ارشادی و تربیتی باشد.

محسن زاده عنوان کرد: در این موضوع کمی بزرگنمایی و شیطنت هم صورت گرفت و ماجرا آنطور که در شبکه های اجتماعی دیدم نبود و پیامد خوبی نداشت و از طرفی اقدام معاون و مربی پرورشی مدرسه هم نادرست بود و در چنین شرایطی باید برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده تدابیر ویژه تری اندیشیده شود.

 

منبع: ایلنا
کدخبر: ۵۵۶۹۳۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر