کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۸۰۵۷
تاریخ خبر:

کشف ۵ تن زباله از یک منزل مسکونی در بجنورد

کشف ۵ تن زباله از یک منزل مسکونی در بجنورد

شهردار بجنورد از کشف حدود پنج تن زباله از یکی منزل مسکونی منطقه نیروگاه خبر داد

شهردار بجنورد از کشف حدود پنج تن زباله از یکی منزل مسکونی منطقه نیروگاه خبر داد. سید محمدعلی کشمیری اظهار کرد: پس از اطلاع مردم به شهرداری مبنی بر جمع آوری زباله و ضایعات در یکی از منازل مسکونی و بازدید تیم خدمات شهری، رسیدگی به این موضوع در دستور کار قرار گرفت. اقدامات لازم برای هماهنگی های قضایی نیز انجام و دستور دادستانی برای تخلیه زباله های این منزل مسکونی که بهداشت محیط و افراد آن منطقه را به خطر انداخته بود، گرفته شد.

 

او با تاکید بر اینکه شهرداری خود را موظف به حفظ انضباط شهری و رفع آلودگی های برای حفظ سلامت شهروندان می داند، گفت: امروز تیم های خدمات شهری شهرداری بجنورد به این منزل مراجعه کرده و حدود پنج تن زباله که در آن جا جمع شده بود را تخلیه کردند. : از آنجایی که مالک این زمین در آن زندگی می کرد، از وی تعهد گرفته شد که دیگر چنین اقدامی در این محل انجام نشود تا سلامت مردم به خطر نیفتد.

 

شهردار بجنورد اظهار کرد: مدتی قبل، ملکی دیگر در مرکز شهر با اطلاع مردمی شناسایی شد که مالک در آن به جمع آوری زباله اقدام می کرد. با دستور دادستانی زباله های آن تخلیه و ملک نیز پس از توافق با مالک، تخریب شد.

منبع: ایسنا
کدخبر: ۵۵۸۰۵۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر