کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۳۳۸۶
تاریخ خبر:

سفرهای جنجالی خانم رایت و فاکس و بقیه همکاران

سفرهای جنجالی خانم رایت و فاکس و بقیه همکاران

شهرت و دستمزد پزشکان ایرانی بسیاری از بازیگران فیلم‌های خاص را به ایران کشانده

روزنامه هفت صبح،‌ نگین باقری| کاربران شبکه‌های اجتماعی دو روز پیش استوری یک بازیگر فیلم‌های پورنوگرافی آمریکایی را بازنشر کردند که نشان می‌داد او به ایران سفر کرده و در حال حاضر تهران است. «ویتنی رایت» به کاخ گلستان رفته و از تصویر خود در آینه‌های کاخ این عکس را ثبت کرده بود. او اینجا چه کار می‌کرد؟

 

راستش را بخواهید این اولین بار نیست که یک سرکار خانم  اصطلاحا «... استار» به ایران می‌آید. تا قبل از این چهار نفر دیگر از همکاران ایشان  برای جراحی به تهران آمده بودند. همانطور که آنها در اینستاگرام خود گفتند، به خاطر شهرت پزشکان جراحی زیبایی ایران، تصمیم به این سفر گرفته بودند؛ تصمیمی که البته نباید ارزان‌تر بودن جراحی در ایران را در انگیزه آنها بی‌تاثیر دانست.

 

  ویتنی رایت: پای راست جلو، پای چپ عقب، دست به کمر؛ این فیگور خانم رایت در کاخ آینه‌کاری شده گلستان بود. با یک پالتو اوورسایز تا زیر زانو و زیر آن شومیز و بافتنی تا بالای زانو و تاپ سوکت پشت گوشی با طرح چشم‌نظر. کنار عکسی که پنجشنبه استوری کرد، زنی ایستاده بود که با ادیت ویتنی تصویر او پوشانده شده بود.

 

در استوری متنی وجود داشت که به نظر می‌رسید او پیش از این استوری، عکس دیگری از یک بیلبورد گذاشته اما کاربران آن را ریپورت و اینستاگرام هم حذفش کرده است. اینستاگرام در ماجرای حمله به غزه بسیاری از محتواهای منتشرشده در حمایت از فلسطینی‌ها را حذف می‌کرد. برای همین احتمال دارد که این عکس که ویتنی از آن حرف زده، تصویر بیلبوردی در ایران با همین مضمون باشد.

 

او طرفدار آزادی‌خواهان فلسطین است و این را در بیوگرافی کوتاه خود در اینستاگرام هم نوشته. از لایک‌های توییتر این خانم چه می‌فهمیم؟ مثلا آخرین مورد آن لایک یک صفحه مربوط به طالبان است. در این پست که تابستان همین امسال منتشر شده آمده:

 

« بیایید جذابیت افغانستان را ببینید. جایی که برخلاف آمریکا، خانه واقعی و آزاد افراد شجاع است. کشوری پر از مردان غیرتمند و زنان سنتی. از زمانی که اینجا جنگ به پایان رسیده شما صد‌درصد در امان خواهید بود و ما دیگر توریست‌ها را برای باج‌خواهی بازداشت نخواهیم کرد.»

 

در این مدت پست‌های مربوط به حمایت از غزه را لایک کرده. خبرآنلاین بررسی‌های بیشتری روی این ماجرا داشته و نوشته است که او  یک ماه قبل در اینستاگرام خود پرسیده بود که «جذابیت‌های دیدنی ایران چیست؟»

 

از مشخصات این زن ساکن لس‌آنجلس این را می‌دانیم که او 32 سال دارد. سال 1991 به دنیا آمده، پرستاری خوانده و مدتی تکنسین داروخانه بوده ولی بعد هر دو را رها می‌کند و شغلش را تغییر می‌دهد.... از سال 2019 هم به عنوان کارگردان مشغول به کار شده است.

 

 مرداد 1395: کندی چارمز در تابستان این سال عکسی با روسری از خود منتشر کرد. این بازیگر که اهل بریتانیاست در توضیح عکس نوشته بود که برای جراحی بینی به تهران رفته. 

 

آبان 1395: پیکسی فاکس یک مدل فنلاندی است که برای شبیه شدن به شخصیت‌های کارتونی عمل‌های جراحی شدیدی انجام داده. 7 سال قبل پیکسی داخل یک دندانپزشکی و در مطب جراح بینی در تهران فیلمی منتشر کرد. هر دو پزشک هم آن را در صفحه خود بازنشر کردند.

 

در نهایت دادستان تهران که آن موقع جعفری دولت‌آبادی بود خبر داد که این زن را بازخواست کردند و در توضیح گفت که «عمل جراحی در کشور ما جرم نیست اما ورود کسی که در حوزه مدلینگ و امور مبتذل فعال بوده شایسته بررسی بیشتر است.»

 

آذر 1395: این بار اریکا گری، مانکن فیلم‌های خاص  بود که به ایران آمد. او اصالتا برزیلی است و مثل کندی و پیکسی برای جراحی بینی به ایران آمده بود. او در یادداشت مفصلی نوشته بود ایران خیلی جای زیبایی است و نباید درباره آن فکرهای بد کرد.

 

اردیبهشت 1401: این یکی هیچ وقت خبری نشده بود. با بررسی‌های پست‌های اینستاگرام یک پیج گردشگری سلامت پتی میچوا، اهل اسلواکی را پیدا کردیم که سال قبل برای عمل بینی به ایران آمده بود. پزشک او و پیکسی فاکس در ایران یک نفر بود. 

 

کدخبر: ۵۵۳۳۸۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر