کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۶۱۷۵
تاریخ خبر:

ماجرای شلیک در خیابان سهروردی تهران چه بود؟

مشهری آنلاین نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ماجرای شلیک در خیابان سهروردی را تشریح کرد.

سردار محمد گودرزی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: هشتم شهریور ماه مأموران کلانتری ۱۰۴ عباس آباد در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده خیابان سهروردی شمالی تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک دستگاه موتور سیکلت که راننده آن به آهستگی از کنار خودروهای پارک شده در کنار خیابان عبور می‌کرد مشکوک می‌شوند. بررسی‌های اولیه مأموران نشان می‌داد، پلاک موتور سیکلت به طرز ماهرانه‌ای مخدوش شده است و همین سرنخ کافی بود تا مأموران دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: متهمان پس از مشاهده گشت پلیس بلافاصله به طرز خطرناکی از محل متواری و با حرکات مارپیچ به سایر خودروی‌های عبوری آسیب زد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه با آغاز عملیات تعقیب و گریز راننده خودرو توجهی به فرمان‌های پلیسی نمی‌کرد ادامه داد: مأموران لاستیک خودرو متهمان را هدف گلوله قرار دادند و پس از شلیک پلیس به لاستیک موتور، آن را متوقف و هر دو نفر را دستگیر کردند.

سردار گودرزی گفت: از کوله پشتی متهمان علاوه بر آلات و ادوات سرقت، یک عدد پنل ضبط و ۷ عدد ضبط کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات و لوازم خودرو در سطح معابر تهران در ساعات پایانی شب در خیابان‌های خلوت تهران و ۳۰ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد.

وی افزود: متهم ۴۷ و ۳۵ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرایم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

۴۷۲۳۶

کدخبر: ۵۳۶۱۷۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر