کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۰۲۸۰
تاریخ خبر:

وقتی برادر دوقلوی قاتل، اشتباهی دستگیر می‌شود

وقتی برادر دوقلوی قاتل، اشتباهی دستگیر می‌شود

تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه قاتل فراری و دستگیری وی ادامه دارد

پسری جوان به اتهام قتل پسردایی اش دستگیر شد اما بعد معلوم شد برادردوقلوی او مرتکب جنایت شده و گریخته است. ماجرا از این قرار بود که ظهر دوازدهم خرداد ماه به پلیس پایتخت خبر رسید پسری جوان با ضربات چاقو به قتل رسیده است. مقتول اهل کشور افغانستان بود و سالها می شد که با خانواده اش در تهران زندگی می کرد.

 

وی در یکی از خیابان های پایتخت با قاتلش درگیر شده و به قتل رسیده بود. عامل جنایت نیز پس از قتل فرار کرده بود اما تحقیق از شاهدان و بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته هویت قاتل را فاش کرد و نشان داد که وی، پسرعمه مقتول بوده است.

 

آنها با یکدیگر اختلاف مالی ۵ میلیونی داشتند که ماموران در در ادامه، با به دست آوردن محل کار وی که ساختمانی نیمه کاره بود، راهی آنجا شدند و متهم ۱۹ ساله را دستگیر کردند. اما بعد مشخص شد او برادر دوقلوی عامل جنایت است. وی می گفت که اختلاف برادر و پسردایی اش به خاطر ۵ میلیون تومان پول بوده است.

 

براساس گفته وی، برادرش از پسردایی اش، ۵ میلیون تومان پول طلب داشته است و به خاطر این بدهی، چندین بار با هم درگیر شده بودند تا اینکه روز حادثه برادردو قلوی وی در درگیری، جان پسردایی اش را گرفت و گریخت.

 

تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه قاتل فراری و دستگیری وی از سوی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.

 

 

منبع: همشهری
کدخبر: ۵۶۰۲۸۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر