کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۶۱۰۲
تاریخ خبر:

اعتراف رئیس شورای شهر تهران: بعضی ساختمان‌ها با گاز تریلی هم خراب می‌شوند

اعتراف رئیس شورای شهر تهران: بعضی ساختمان‌ها با گاز تریلی هم خراب می‌شوند

چمران می گوید بعضی ساختمان‌ها نیازی به زلزله ندارد و با گاز تریلی هم خراب می‌شوند

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه زلزله بیخ گوشمان است، گفت: بعضی ساختمان‌ها نیازی به زلزله ندارد و با گاز تریلی هم خراب می‌شوند.

مهدی چمران در مراسم افتتاح دسترسی جنوبی به حرم حضرت عبدالعظیم از بزرگراه آوینی و رونمایی از ناوگان ماشین‌آلات سنگین با بیان اینکه همه تلاش ما این است که بتوانیم آسایش و آرامش مردم را ایجاد کنیم، تصریح کرد: شما به بناهای قدیمی و آثار معماری نگاه کنید و ببینید عمدتا چیزهایی باقی مانده که برای مردم بوده است؛ البته برای خود کاخ هم ساختند اما عمده ساختمان‌های باقی مانده ابنیه های عمومی مثل مسجد است.

 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم و آبادانی در شهر و کشور برای ما ارزشمند است، تأکید کرد: بسیاری از مشاغل به آبادانی و عمران شهری وابسته است؛ مثلا معمولا ساختمان‌سازی حدود هزار نوع شغل را احیا می کند؛ البته ساختمان سازی درست و منطقی می‌تواند موجب رونق مشاغل و حرفه های دیگر شود و بیکاری‌ها از بین رفته و کشور آباد می‌شود.

 

چمران ابراز تأسف کرد که بافت و ساختمان فرسوده در شهر و کشورمان در حالی که خطر زلزله بیخ گوشمان است، زیاد بوده و باید این ساختمان‌ها نوسازی شود و بعضی ساختمان‌ها نیازی به زلزله ندارد و با گاز تریلی هم خراب می‌شوند.

 

به گفته وی، باید ساختمان محکم، درست و صحیح برای مردم بسازیم و از هر جهتی کار شایسته است و ثواب دارد چرا که به اقتصاد کشور کمک می‌کند.

 

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه یک مدتی کارهای عمرانی در کشور خوابید و آسیب‌های مالی و اجتماعی زیادی دیدیم و تلاش ما در دوره ششم این است که ساختمان‌سازی درست و اصولی را پیش ببریم، گفت: می‌توانیم با کمک مردمی این مهم را اجرایی کنیم و بایستی به میدان آمده و کار و تلاش کنیم تا مردم در آرامش باشند.

 

کدخبر: ۵۵۶۱۰۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر