کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۶۵۸
تاریخ خبر:

یک فرصت استثنایی؛ سامسونگ گلکسی S۲۴ الترا ۲۵ میلیون تومان!

یک فرصت استثنایی؛ سامسونگ گلکسی S۲۴ الترا ۲۵ میلیون تومان!

سامسونگ تاکنون تخفیف‌های گوناگونی برای سری گلکسی S۲۴ در نظر گرفته و جدیدترین تخفیف این شرکت برای گلکسی S۲۴ اولترا اعمال شده است

سامسونگ تاکنون تخفیف‌های گوناگونی برای سری گلکسی S۲۴ در نظر گرفته و جدیدترین تخفیف این شرکت برای گلکسی S۲۴ اولترا اعمال شده است. کاربران می‌توانند بهترین گوشی سامسونگ را با رنگ‌های انحصاری که تنها به‌صورت آنلاین دردسترس قرار می‌گیرد، با تخفیف ویژه تهیه کنند. گلکسی اس ۲۴ اولترا در دو رنگ آبی تیتانیوم و سبز تیتانیوم، با ۱۵۰ دلار تخفیف عرضه شده گرفته است. این تخفیف برای هر دو کانفیگ ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی اعمال شده است. رنگ سبز تیتانیوم فقط برای مدل ۲۵۶ گیگابایتی دردسترس است.

 

ریزش تخفیف با درنظرگرفتن طرح تعویض سامسونگ، حتی بیشتر هم می‌شود. دستگاه‌های واجدشرایط نظیر گلکسی S۲۳ اولترا ممکن است در طرح تعویض، اعتبار ۷۵۰ دلاری برای کاربر به‌همراه داشته باشند. وقتی اعتبار یادشده را با تخفیف ۱۵۰ دلاری جدید ترکیب کنید، می‌توانید برای خرید گلکسی S۲۴ اولترا تا ۹۰۰ دلار تخفیف بگیرید که بسیار چشمگیر است. سایر دستگاه‌ها مثل گلکسی S۲۳ پلاس و گلکسی زد فولد ۵ به‌ترتیب اعتبار ۶۰۰ و ۷۰۰ دلاری در طرح تعویض دارند.

 

طرح اعتباری سامسونگ برای خرید گوشی به‌صورت فوری اعمال می‌شود؛ البته باید بعداً دستگاه قدیمی خود را برای سامسونگ ارسال کنید تا واجدشرایط‌بودن آن تأیید شود. با درنظرگرفتن همه‌ی شرایط ذکرشده قیمت گوشی سامسونگ مدل گلکسی S۲۴ اولترا به ۴۰۰ دلار می‌رسد که با قیمت روز دلار کمی بیش از ۲۵ میلیون تومان می‌شود.

کدخبر: ۵۵۵۶۵۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر