کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۴۷۹۵
تاریخ خبر:

اعلام رقم اولیه کلاهبرداری کوروش کمپانی وتعداد شکات

اعلام رقم اولیه کلاهبرداری کوروش کمپانی وتعداد شکات

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از تشکیل قرارگاه امنیت اقتصادی امین در آستانه نوروز ۱۴۰۳ خبرداد و توضیحاتی را نیز در خصوص آخرین وضعیت پرونده کوروش کمپانی ارائه کرد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از تشکیل قرارگاه امنیت اقتصادی امین در آستانه نوروز ۱۴۰۳ خبرداد و توضیحاتی را نیز در خصوص آخرین وضعیت پرونده کوروش کمپانی ارائه کرد.

سردار حسین رحیمی در نشست خبری که صبح امروز در ستاد پلیس امنیت اقتصادی فراجا برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۳ گفت: در آستانه نوروز پلیس امنیت اقتصادی فراجا نیز قرارگاه امنیت اقتصادی امین را ایجاد کرده است. ما در ایام نوروز تعطیلی نداریم، چرا که مجرمان تعطیلی ندارند و ما یک گام از آنان جلوتر هستیم.

رحیمی به پرونده کوروش کمپانی اشاره و آخرین وضعیت آن را تشریح کرد و گفت: در پرونده کوروش کمپانی پنج نفر از عناصر اصلی شرکت دستگیر شدند و البته این پرونده همچنان باز است و رسیدگی به آن ادامه دارد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا درباره تعداد شکات پرونده کوروش کمپانی نیز گفت: ما از مردم خواستیم بیایند و شکایت خود را ثبت کنند که تاکنون بالغ بر ۵۰۰۰ نفر در تهران و شهرستان‌ها شکایت خود را ثبت کردند و البته اگر بازهم افرادی شکایت دارند در تهران می‌توانند به پلیس امنیت اقتصادی فراجا و در شهرستان‌ها نیز به پلیس امنیت اقتصادی استان مراجعه کنند.

رحیمی درپاسخ به پرسش ایسنا درباره میزان درآمد سلبریتی‌ها از تبلیغات کورورش کمپانی گفت: به جز یکی دو نفر که در تهران یا کشور حضور نداشتند، در مجموع تا امروز ۲۵ سلبریتی به پلیس امنیت اقتصادی فراجا احضار شده و وجه دریافتی بابت تبلیغ این شرکت را به حساب  قوه‌قضائیه واریز کرده‌اند که جمع آن بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان بود. البته این چهرها نیز ادعا کردند که برای یک شرکت دارای مجوز قانونی تبلیغ کرده‌ بودند که ادعای درستی است.

وی درباره اینکه میزان بدهی و رقم کلاهبرداری شده از سوی مدیر فراری کوروش کمپانی نیز گفت: میزان رقم کلاهبرداری شده تا کنون بین ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان است. البته این رقم قطعی و نهایی نیست.

رحیمی همچنین درباره دلایل جلوگیری از ممنوع‌الخروجی مدیر کوروش کمپانی گفت: ما از حدود سه ماه قبل اقداماتی را در این خصوص آغاز کردیم اما چون جرم مرتکب نشده بودند و شکایتی نیز نبود امکان ممنوع الخروجی هم فراهم نشد.

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۴۷۹۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر