شهادت جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کرمان

سیاسی
شهادت جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کرمان

فرماندار شهرستان عنبرآباد گفت: با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی قاتل شهید ریاحی در کمتر از ۴ ساعت در حالی که در حال فرار بود در درگیری با نیروهای امنیت کشته شد.
محمود رئیسی در گفت‌وگو با تسنیم از عنبرآباد اظهارداشت: شامگاه پنجشنبه ستوان یکم حمید ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد بدست عده‌ای ناشناس به ضرب گلوله به شهادت رسید.
وی با اشاره به جزئیات این حادثه بیان کرد: این شهید بزرگوار با یکی از همکاران خود در حوزه مختارآباد این شهرستان در حال گشت‌زنی بودند که مورد اصابت گلوله افراد ناشناس قرار می‌گیرند.

فرماندار شهرستان عنبرآباد با عنوان اینکه ستوان یکم ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد بلافاصله به شهادت می‌رسد افزود: همراه این شهید بزرگوار نیز به بیمارستان انتقال داده می‌شود که حال عمومی وی خوب است.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از حادثه شهادت ستوان یکم ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد شورای تامین چهار شهرستان جنوبی استان کرمان تشکیل شد و اقدامات لازم صورت گرفت.

فرماندار شهرستان عنبرآباد افزود: با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی قاتل شهید ریاحی در کمتر از ۴ ساعت در حالی که در محور دوساری به کهنوج در حال فرار بود در درگیری با نیروهای امنیت کشته شد.

وی با اشاره به جزئیات برگزاری مراسم تشییع و تدفین این شهید بزرگوار در عنبرآباد گفت: مراسم تشییع شهید ریاحی فردا شنبه ۲۶ بهمن ماه ساعت ۹ صبح از میدان آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد تا گلزار شهدای این شهرستان برگزار

بازدید اپلیکیشن 56 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

یامین‌پور چگونه دشمن سرسخت صداوسیما شد؟ یامین‌پور چگونه دشمن سرسخت صداوسیما شد؟
سیاسی
اعتماد نوشت: احتمالا امروز بیش از هر زمان دیگری دوست داشت تا در انتخابات مجلس یازدهم به ‌جای نفر سی و یکم، نفر سی‌ام می‌شد تا بتواند انتقادات تند و تیزش از صدا و سیما را به‌ جای نوشتن در حساب کاربری‌اش در توییتر در صحن مجلس فریاد کند. بخت…...
علت درگذشت آیت‌الله صانعی اعلام شد علت درگذشت آیت‌الله صانعی اعلام شد
سیاسی
دفتر آیت الله صانعی با صدور اطلاعیه‌ای علت درگذشت این مرجع عالیقدر را اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده: ایشان بیماری سیروز کبدی و ناراحتی کلیوی داشتند و بعد از اینکه پنچ شنبه به دلیل شکستگی استخوان لگن در بیمارستان بستری شدند. آیت الله صانعی برای تامین فاکتورهای مورد نیاز…...
توافق ایران و‌ آژانس؛ واشنگتن ‌در‌ بن‌بست ‌نیویورک توافق ایران و‌ آژانس؛ واشنگتن ‌در‌ بن‌بست ‌نیویورک
سیاسی
روزنامه هفت صبح | رئیس شورای امنیت در پاسخ به پرسش نمایندگان روسیه و چین برای اعلام موضع درباره درخواست آمریکا برای پیشبرد مکانیسم بازگشت تحریم‌ها علیه ایران اعلام کرد این شورا در جایگاهی نیست که اقدامات بیشتری در این خصوص انجام دهد. او گفت: «پس از رایزنی با اعضای…...

پاسخ دهید