شهادت جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کرمان

سیاسی
شهادت جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد کرمان

فرماندار شهرستان عنبرآباد گفت: با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی قاتل شهید ریاحی در کمتر از ۴ ساعت در حالی که در حال فرار بود در درگیری با نیروهای امنیت کشته شد.
محمود رئیسی در گفت‌وگو با تسنیم از عنبرآباد اظهارداشت: شامگاه پنجشنبه ستوان یکم حمید ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد بدست عده‌ای ناشناس به ضرب گلوله به شهادت رسید.
وی با اشاره به جزئیات این حادثه بیان کرد: این شهید بزرگوار با یکی از همکاران خود در حوزه مختارآباد این شهرستان در حال گشت‌زنی بودند که مورد اصابت گلوله افراد ناشناس قرار می‌گیرند.

فرماندار شهرستان عنبرآباد با عنوان اینکه ستوان یکم ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد بلافاصله به شهادت می‌رسد افزود: همراه این شهید بزرگوار نیز به بیمارستان انتقال داده می‌شود که حال عمومی وی خوب است.

وی ادامه داد: به محض اطلاع از حادثه شهادت ستوان یکم ریاحی جانشین اطلاعات نیروی انتظامی عنبرآباد شورای تامین چهار شهرستان جنوبی استان کرمان تشکیل شد و اقدامات لازم صورت گرفت.

فرماندار شهرستان عنبرآباد افزود: با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی قاتل شهید ریاحی در کمتر از ۴ ساعت در حالی که در محور دوساری به کهنوج در حال فرار بود در درگیری با نیروهای امنیت کشته شد.

وی با اشاره به جزئیات برگزاری مراسم تشییع و تدفین این شهید بزرگوار در عنبرآباد گفت: مراسم تشییع شهید ریاحی فردا شنبه ۲۶ بهمن ماه ساعت ۹ صبح از میدان آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد تا گلزار شهدای این شهرستان برگزار

بازدید اپلیکیشن 51 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نمکی: کرونا را شکست می‌دهیم نمکی: کرونا را شکست می‌دهیم
سیاسی
ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به مردم اطمینان داد که ویروس کرونا را شکست خواهیم داد. سعید نمکی روز شنبه در بیست وهشتمین مراسم تجلیل از دانشجویان برگزیده در ریاست جمهوری افزود:‌ ۲۶ روز پیش و در اولین لحظاتی که صدای گام های کرونا را در اطراف…...
درخواست ضدایرانی عربستان از اروپا درخواست ضدایرانی عربستان از اروپا
سیاسی
خبرآنلاین به نقل از کیهان نوشت: فیصل بن فرحان وزیر خارجه عربستان در گفت‌وگو با روزنامه آلمانی دی ولت و درباره نقش توافق برجام در مهار برنامه هسته‌ای ایران و جلوگیری از تولید بمب گفت: ایرانی‌ها باید پاسخگو باشند و به آنچه در قرارداد متعهد شده‌اند، پایبند بمانند. متأسفانه نمی‌توان…...
گفتگوی سردار قاآنی با فلسطینی‌ها درباره معامله قرن گفتگوی سردار قاآنی با فلسطینی‌ها درباره معامله قرن
سیاسی
سردار قاآنی با رئیس جنبش حماس و دبیر جنبش جهاد فلسطین تلفنی گفت‌وگو کرد. به گزارش آرتی عربی، سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه با اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تلفنی گفت‌وگو کرد. سردار قاآنی در گفت‌وگو با هنیه…...

پاسخ دهید