تویوتا یاریس کراس را به جنگ کپچر و ۲۰۰۸ فرستاد

دانش و فناوری
video
تویوتا یاریس کراس را به جنگ کپچر و ۲۰۰۸ فرستاد

هفت صبح| با یک طرح مهیج برای سلایق اروپایی، تویوتا از کراس اور کامپکت شهری جدیدش رونمایی کرد. این خودرو یاریس کراس نام دارد و به موتورهای هیبریدی، سیستم ۴چرخ محرک و اتاقی جادار مجهز است.

یاریس کراس با طول کلی ۴۱۸۰ میلیمتر برادر کوچکتر CH-R محسوب میشود که نسبت به نسخه هاچ‌بک خودش ۲۰ میلیمتر عریض تر و ۹۰ میلیمتر بلندتر است. طراحی یاریس کراس بر خلاف CH-R هیجانی و شلوغ نبوده و بنظر جا افتاده اما جوان پسند، پویا و متناسب بنظر میرسد‌.
عضو جدید خانواده تویوتا برخلاف خاندانش از تنوع آپشن بیشخری برخوردار است و این‌شاید اولین‌ سنت شکنی تویوتا باشد چرا که بر روی یک کراس کامپکت شهری شما میتوانید نسخه AWD آنرا سفارش داده و تنوع کاملی از آپشنهای رفاهی و ایمنی را برای خودروی خود داشته باشید.
تویوتا فرزند تازه متولدش را با پیشرانه‌ هیبریدی ۱۱۶ اسب بخاری نیز عرضه میکند تا طیف بیشتری از مشتریان جوان و بانوان را بسوی خود جذب نماید.
بر خلاف اکثریت کراس کامپکت های شهری که در واقع همان مدلهای هاچ بک با قطعات تزیینی پلاستیکی بدنه میباشند، اما یاریس کراس علی رغم مشترکاتی که با هاچ بک خود دارد اما طراحی بدنه و کاراکتری کاملا متفاوت دارد.
برای همین میتوان آینده ای روشن و فروش خوبی را برای کودک بلند قامت تویوتا پیش بینی‌نمود. این خودرو رقیب مستقیم پژو ۲۰۰۸، رنو کپچر و فولکس واگن تی کراس است.

بازدید اپلیکیشن 56 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

خرید جک S3 معقول‌تر است یا چانگان CS35 خرید جک S3 معقول‌تر است یا چانگان CS35
کاربران ویژه - دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح | شتاب بالای گرانی خودرو در بازار را از افزایش قیمت دو مدل کراس‌اوور ساب کامپکت چینی می‌توان به خوبی فهمید. جک اس۳ و چانگان سی‌اس۳۵ به عنوان نمادهای چینی این بخش از بازار، زمانی در محدوده ۶۵ تا ۸۰ میلیون تومان قرار داشته و از قیمت…...
پیدا و پنهان کیفیت خودروسازان در اسفندماه ۹۷ پیدا و پنهان کیفیت خودروسازان در اسفندماه ۹۷
دانش و فناوری
هفت صبح | پژو ۲۰۰۸ عاقبت پنج ستاره شد. تازه‌ترین محصول مونتاژی صنعت خودرو ایران بالاخره توانست با کسب بالاترین امتیاز ممکن، نمره ۵ستاره کیفی دریافت کند با نزدیک شد به مرز تولید ۱۰ هزار دستگاهی، پژو ۲۰۰۸ بالاخره توانست باکیفیت ترین خودرو بازار ایران لقب بگیرد. این محصول که…...
رشد۲۰۰۸، افت ایکس۲۲؛ نبرد چانگان و جک رشد۲۰۰۸، افت ایکس۲۲؛ نبرد چانگان و جک
اقتصادی
هفت صبح| از میان پنج خودروی کراس اوور ساب‌کامپکت حاضر در خطوط تولیده شرکت‌های وطنی، ام‌وی‌ام x22 در هشت ماه نخست سال جاری بیشترین تیراژ تولید را داشته است. با نگاهی به آمار رسمی دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه، می توان نتیجه گرفت که ام وی ام ایکس۲۲ در…...

پاسخ دهید