کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۹۶۷۰
تاریخ خبر:

آخرین خبر از کاندیداتوری عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری ‌

آخرین خبر از کاندیداتوری عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری ‌

بهترین تصمیم را با رویکرد منافع ملی اتخاذ می‌کند

علیرضا خامسیان گفت: تجربه سیاست ورزی آقای عارف به ما می گوید ایشان اهل تعامل و همفکری و مشورت در موضوعات مهم و تاثیر گذار از جمله در موضوع انتخابات است و ان شاءالله در انتخابات پیش رو آقای عارف بهترین تصمیم را با رویکرد منافع ملی اتخاذ می کند.

‌ علیرضا خامسیان در گفتگویی، در پاسخ به سوالی در خصوص برآورد محمدرضا عارف از وضعیت کشور گفت: آقای عارف به عنوان یک چهره ملی که سابقه تصدی مسئولیت های کلان کشور را در کارنامه فعالیت‌های خود دارد و البته با خاستگاه علمی و دانشگاهی ؛ نسبت به اداره غیر عقلانی کشور طی چند سال اخیر نگران است و معتقد است تداوم وضعیت فعلی امکان پذیر نیست .

‌سابقه اجرایی آقای عارف به گواه همه کسانی که با ایشان همکاری داشتند نشان از این دارد دغدغه اصلی ایشان رفاه و توسعه ایران است و این مهم جز با اداره عقلانی کشور و استفاده از تمامی ظرفیت های نیروی انسانی امکان پذیر نیست.

مشاور محمدرضا عارف با اشاره به حضور موثر رئیس بنیاد امید ایرانیان در دولت اصلاحات، تاکید کرد: منظومه گفتمانی آقای عارف گفتمان اصلاحات است که در ذات خود توسعه و رفاه را در بر دارد و دال مرکزی گفتمان دکتر عارف عقلانیت است.

او با یادآوری ریاست محمدرضا عارف در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، گفت: آقای عارف جریان اصلاحات را یک جریان متکثری می داند که باید نظرات همه در داخل این جریان شنیده شود و در عین حال بر لزوم همبستگی و وفاق این جریان از طریق ساز و کارهای تعبیه شده به مانند مراجع تصمیم گیر این جریان سیاسی تاکید دارد.

خامسیان با بیان اینکه جریان های سیاسی نباید قائم به فرد باشند در عین حال تاکید کرد: تجربه سیاست ورزی آقای عارف به ما می گوید ایشان اهل تعامل و همفکری و مشورت در موضوعات مهم و تاثیر گذار از جمله در موضوع انتخابات است و انشالله در انتخابات پیش رو آقای عارف بهترین تصمیم را با رویکرد منافع ملی اتخاذ می کند.

 

منبع: جماران
کدخبر: ۵۵۹۶۷۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر