کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۶۴۳
تاریخ خبر:

جزئیات جدید درباره حمله تروریستی چابهار و تالار کوروکوس مسکو

جزئیات جدید درباره حمله تروریستی چابهار و تالار کوروکوس مسکو

در عملیات اخیر در چابهار و راسک، تروریست‌ها تلاش داشتند با استفاده از سپر انسانی و گروگانگیری شهروندان چابهاری، کشتار وسیعی در این منطقه راه بیاندازند.

در عملیات اخیر در چابهار و راسک، تروریست‌ها تلاش داشتند با استفاده از سپر انسانی و گروگانگیری شهروندان چابهاری، کشتار وسیعی در این منطقه راه بیاندازند. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد گروهک جیش الظلم دارای ۲۹ عضو زبده عملیاتی بوده که ۱۸ نفر از این تیم مرکزی که انغماسی نیز بودند در عملیات تروریستی اخیر سیستان و بلوچستان به هلاکت می‌رسند.

 

در عملیات اخیر، تروریست‌ها تلاش داشتند با استفاده از سپر انسانی و گروگانگیری شهروندان چابهاری، کشتار وسیعی در این منطقه راه بیاندازند.نمونه این عملیات تروریستی را اخیرا ما در روسیه مشاهده کردیم که در آن عملیات نزدیک به ۱۵۰ نفر کشته شدند اما در اقدام تروریستی سیستان و بلوچستان با رشادت نیروهای امنیتی و انتظامی ما شاهد کمترین شهدا بودیم. نوع تجهیزات و جلیقه‌های ضد گلوله که تروریست‌ها در اقدام تروریستی در سیستان و بلوچستان از آن استفاده کردند، از انواع تجهیزات پیشرفته بوده که نشان می دهد سرویس های پشتیبان کشورهای متخاصم ایران از آن پشتیبانی می‌کردند.

 

نوع اسلحه‌ها و فشنگ هایی هم که تروریست ها در این عملیات تروریستی از آن استفاده کردند هم قابل توجه است، اسلحه ها و فشنگ هایی که قدرت تخریبی سنگینی داشته و جدید و به روز بودند و مشابه مواردی که گروه های تروریستی زیر مجموعه سرویس اطلاعاتی غربی از آن استفاده می کنند، بوده است.دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در حال مطالعه ابعاد پنهان این اقدام تروریستی هستند و نکات اطلاعاتی و فنی قابل توجهی از این موضوع در حال روشن شدن هست.

 

کدخبر: ۵۵۵۶۴۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر