کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۲۸۹
تاریخ خبر:

خبر وزیرکشور درباره دستگیری چند مظنون حمله تروریستی کرمان

خبر وزیرکشور درباره دستگیری چند مظنون حمله تروریستی کرمان

احمد وحیدی در ارتباط با شناسایی عوامل انفجار تروریستی کرمان گفت: نیروهای امنیتی ایران به سرنخ‌های خوبی از ‌عوامل انفجار تروریستی کرمان دست یافتند و چند مظنون دستگیر شدند.

وزیر کشور با بیان اینکه دستگاه‌های امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی بر موضوع اشراف دارند و مسلط هستند و برنامه‌های خودشان را طبق روال پیش‌بینی‌شده انجام می‌دهند، افزود: تمام عوامل این حادثه تروریستی قطعا شناسایی و دستگر خواهند شد.

وزیر کشور با بیان اینکه اطلاعات کامل این موضوع توسط دستگاه اطلاعاتی اطلاع‌رسانی می‌شود، تصریح کرد: امروز کار در کنترل دستگاه‌های اطلاعاتی است و با قدرت و سرعت عمل به موقع جریانات تروریستی که مورد حمایت رژیم های تروریست‌پرور هستند در چنگ قدرت دستگاه های اطلاعاتی هستند و با سرعت برخورد می‌شود.

‌وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بیش از ۵۰ شهید در گلزار شهدای کرمان خاکسپاری می‌شوند و پیکر شهیدان سایر شهرهای استان کرمان نیز در زادگاهشان دفن خواهد شد، ادامه داد: پیکر شهدا در مسیر رسیدن به گلزار شهدای کرمان است و به مرور تشییع و خاکسپاری‌ پیکر شهدا انجام خواهد شد.

وزیر کشور با بیان اینکه ابدان سایر شهدا ‌به دیگر استان‌ها و شهرهای استان کرمان منتقل خواهد شد،‌غیر از کرمان نیز امروز و برخی نیز ممکن است در زمان‌های دیگر تشییع و خاکسپاری انجام شود.

وی با بیان اینکه مراسم بزرگداشت شهدا امروز با حضور باشکوه مردم برگزار شد و پیکر شهدا در حال انتقال به گلزار شهداست، تاکید کرد: در این حادثه تروریستی ۵۴ شهید زن، ۳۴ شهید مرد، ۱۲ شهید مهاجر افغانستانی داریم و تعداد ۱۰ نفر نیز زیر ۱۰ سال داردند.

 

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۵۲۲۸۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر