کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۷۷۰۵
تاریخ خبر:

دستگیری ۳ جاعل اسناد دولتی‌ در شهریار

دستگیری ۳ جاعل اسناد دولتی‌ در شهریار

این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۳ جاعل اسناد دولتی در شهریار خبر داد. سردار مهدی کرمی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ برابر رصد اصلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، اخباری از فعالیت افرادی در زمینه جعل اسناد دولتی و صدور مجوز غیرقانونی انشعابات برق در روستای یوسف آباد صیرفی در شهرستان شهریار به‌دست آمده و در همین راستا نیز بررسی و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی از صحت گزارش واصله اطمینان حاصل کردند. در ادامه نیز هماهنگی‌های لازم را با مقام قضایی انجام داده و پس از اخذ مجوز  سه تن از کارچاق‌کن‌های فعال در این زمینه را مورد شناسائی قرار دادند. 

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به عملیات ماموران پلیس برای دستگیری این افراد گفت: سرانجام ماموران در عملیاتی که شب گذشته با هماهنگی مقام قضایی به اجرا درآمد به مخفیگاه این افراد در شهرستان شهریار رفته و سه متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

کرمی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در امر جعل اسناد دولتی و صدور انشعابات برق برای اراضی باغات غیرمجاز فعالیت داشتند، گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند. همچنین برابر دستور قضایی متهمان برای مشخص شدن ابعاد و میزان دریافت رشوه و جعل اوراق دولتی در اختیار پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران قرار گرفتند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۷۷۰۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر