عکس هاشمی رفسنجانی پس از ۲۰ سال از ورودی دانشگاه رضوی پایین کشیده شد+ تصویر

سیاسی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد عکس هاشمی رفسنجانی را پس از ۲۰ سال از تابلوی ورودی این دانشگاه پایین کشیدند و به جای آن عکس رهبر معظم انقلاب با مرحوم آیت الله واعظ طبسی را قرار دادند.
یکی از دانشجویان دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو در مشهد، گفت: عکس هاشمی رفسنجانی ۲۰ سال بود که بر تابلوی ورودی این دانشگاه به همراه عکس مقام معظم رهبری، امام خمینی(ره) و آیت الله واعظ طبسی نصب بود که در این عکس هاشمی رفسنجانی در کنار آیت الله واعظ طبسی بود.

وی بیان داشت: جمعی از دانشجویان انقلابی بعد از تشیع پیکر آیت الله واعظ طبسی، عکس هاشمی رفسنجانی را پایین آورده و به جای آن عکس رهبر معظم انقلاب با آیت الله واعظ طبسی را نصب کردند.

این دانشجو ادامه داد: عکس هاشمی رفسنجانی در کنار آیت الله واعظ طبسی را در مدت این ۲۰ سال نمی‌توانستیم تکان دهیم؛ اما بعد از تشیع پیکر آیت الله واعظ طبسی دانشجویان انقلابی عکس رهبری با آیت الله واعظ طبسی را جایگزین عکس هاشمی رفسنجانی کردند تا هاشمی بداند زمان سیطره وی به این دانشگاه پایان یافته است.

وی گفت: دانشجویان این دانشگاه نمی‌خواهند عکسی از کسی که در فتنه ۸۸ نقش داشته در داخل این دانشگاه باشد.

بازدید اپلیکیشن 5,780 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

 1. حیف این همه زحمت که هاشمی واستون کشید البته قبول دارم که خیلی هم خورده!ولی کی دیگه نخورده که اون تنهایی آدم بده شده.فقط مردم سرشون بی کلاه موند از این انقلاب بخاطر همینم انقلابی موندن برخلاف اقایون مسولین

 2. متاسفانه اگه کمی شعورداشتند..
  بخاطرایت الله طبسی هم که بود..
  این کاررانمیکردند..
  چون خودشان اعتراف کردندکه
  درزمان حیاط ایشان اجازه این کار
  رانداشتند..
  این نشون دهنده اینه این دانشجویانی
  که انقلابی مینامید..
  نه ارزشی به خواسته ایت ا…داشتند.
  نه ارزشی برای اعتقادات وارزشهای
  کشورقاعل هستند…

 3. خییییلی آدمای چاپلوس و افراطی هستن این دانشجویان به ظاهر انقلابی، وجهه انقلابو همین ها خراب کردن، شرم آوره ، آخه حماقت بیشتر از این؟؟ آقای رفسنجانی یکی از اونایی هست که برای همین انقلابی که شما دارید با این کاراتون خرابش میکنید زحمت کشیده ، خجالت بکشید بابا، دیگه شورشو درآوردین

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.