شکست کی روش در نظرسنجی ۹۰

ورزشی

به دنبال اختلافات اخیر بین برانکو و کی روش که به استعفای صوری سرمربی تیم ملی انجامید، نظرسنجی برنامه این هفته ۹۰ به این موضوع اختصاص یافت که برای حل بحران باید چه راهکاری اندیشیده شود.

به گزارش نامه نیوز، برای این منظور سه گزینه حمایت کامل از برنامه تمرینی تیم ملی و برخورد با باشگاه‌های متخلف، حضور ملی‌پوشان فقط ۷۲ ساعت مانده به روزهای فیفا در اردوی تیم ملی و میانجی‌گری فدراسیون فوتبال برای توافق جدید کی‌روش با باشگاه‌ها برای نظرسنجی انتخاب شدند.
در نهایت گزینه سوم با ۳۹ درصد آرا بیشترین رای را آورد و گزینه دوم نیز ۳۷ درصد آرا را به خود اختصاص داد تا گزینه اول که به نوعی باب میل کارلوس کی روش بود فقط حدود ۲۴ درصد رای بیاورد و با شکست مواجه شود.
کی روش در حالی استعفا کرده که قرار است امروز به تهران بیاید و با استعفای او نیز مطابق انتظار، موافقت نشده است.
بازدید اپلیکیشن 202 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

 1. به نظرم کی روش بره بهتره.. آخه مثلا واسه تیم چی کار کرده؟؟
  بدون گل زدن میشه بریم مراحل بعدی ؟؟ چه تو جام جهانی و یا تو هر بازی دیگه
  .. بعد از اون برانکو هم بمونه😎

  تو ی بازی( با آرژانتین😂) ی تحلیل دفاع اتوبوسی واسه تیم تعریف شد
  آخه 11 نفر تو زمین خودمون باشن هر طور تصور کنیم میشه اتوبوسی

 2. دقیقا..اونائیکه به گزینه 3 رأی دادن غالب شون طرفدارکیروش اند.. اما انتظارمصالحه وپادرمیونی فدارسیون رودارند. ضمنا غالب دوستانی که به گزینه 2 رأی داده اند بخاطرکل کل و تعصب تیمی بوده والا کیه که ندونه آماد ه سازی تیم ملی بخاطرمسایل فنی نیازمندفرصت بیشتری ست.

 3. خیلی بی معرفتی که بگیم کیروش کاری برای تیم نکرده .تیم و چهار سال شاخ اسیاست بعدش هم با این اوضاع بازیکنان و فوتبال که هر اتفاقی ی افته بازیکن قهر میکنه میره ارزش پیراهن و نمیدونه .فقط کیروش از عهدش برمیاد.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.