درخواست آزاده نامداری از مردم

فرهنگی

باشگاه خبرنگاران نوشت: انتشار عکس‌های بی حجاب آزاده نامداری بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازیداشت به همین دلیل او با ضبط ویدئویی نسبت به انتشار تصاویر شخصی اش واکنش نشان داد و اعلام کرد تنها با محارم خود برای تفریح به فضای سبزی رفته بوده که فردی این تصاویر را از او ثبت و منتشر کرده است.

آزاده نامداری پس از انتشار یک ویدئو در صفحه اینستاگرامش هم یادداشت کوتاهی به اشتراک گذاشت و از مردم یک درخواست کرد. او نوشت:”من یک مادر هستم، از مردم عزیز التماس دعا و کمی تفکر و رفعت دارم”.

بازدید اپلیکیشن 700 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. وقتی که به عشق شهرت میری توی تلویزیون باید پیه همه چیز رو به تنت بمالی. وقتی عکس با چشم کبودت رو میذاری برای خراب کردن فرزاد حسنی باید پیه همه چیز رو به تنت بمالی . آدمی که میخواد به شهرت برسه باید حواسش رو جمع کنه نه با محارمش بره پارک آبجو بخوره

  2. از روز اولی که تو تلویزیون دیدمش حالم ازش به هم خورد(سال ۸۴).وقتی شنیدم با فرزاد حسنی ازدواج کرده دلم واسه فرزاد سوخت.چون به نظرم خیلی از این خانم سرتر بود.دورویی و تظاهر در جزء جزءرفتار و گفتارش موج می زنه.

  3. چکار بحث نفاق و….دارین مگه شما قاضی هستین مگه خودتون براتون پیش نمیاد .عیب کسی نگیرید وگر نه خدا اونقدر میچرخونتت که سرت بیاد .گناه داره هرکاری کرده بذارین پای خودش وخداش مهربون باشیم باهم

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.