اعلام حمایت از هر اقدام متقابل سپاه علیه نیروهای آمریکایی

سیاسی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طی بیانیه‌ای تصریح کرد: سپاه حق دارد همانگونه که با گروه‌های تروریستی برخورد می‌کند با نیروهای آمریکایی نیز برخورد کند.

به گزارش مهر، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به دنبال اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

اگر سپاه نبود کشور هم نبود. امام خمینی (ره)

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شجره طیبه انقلاب اسلامی و یادگار جاودانه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی رضوان‌الله تعالی علیه در همه سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین نقش را در پاسداری از نظام جمهوری اسلامی ایران و ارزش‌های انقلاب اسلامی و مردم ایفا نموده است و به همین علت همواره خار چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و هست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سال‌های اخیر نقش ارزشمندی در برقراری امنیت در عراق و سوریه و مبارزه با گروه‌های تروریستی به ویژه داعش که دست پرورده آمریکا در جهان هستند ایفا نمود و اگر این نقش‌آفرینی نبود امروز این منطقه حساس دچار بحران‌های نگران‌کننده‌ای بود.

اخیراً علیرغم این واقعیت‌ها رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی وقیحانه تهدید نموده است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار خواهد داد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم نمودن این تفکر نابخردانه اعلام می‌نماید اگر چنین اظهارات احمقانه‌ای بخواهد محقق شود کمیسیون از هر اقدام متقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه نیروهای آمریکایی که طبق ماده ۴ قانون مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا حامی گروه‌های تروریستی هستند حمایت می‌نماید و اعلام می‌کند سپاه حق دارد همانگونه که با گروه‌های تروریستی برخورد می‌کند با آنها نیز برخورد نماید.

بازدید اپلیکیشن 152 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این شد حرف حساب !
    ما هم از این حرکت حمایت میکنیم و این حق و ب سپاه میدیم که نیروهای متجاوز آمریکایی رو مث گروه تروریستی داعش درسی بده که تو تاریخ موندگار بشه !
    اینا باید یاد بگیرن که سپاه نه گروه تروریستی نه سازمان تروریستی !
    سپاه ی نیروی نظامی رسمی کشوره که کارش دفاع از مال و ناموس و ی کشورهه!
    پس هیشکی حق نداره ب سپاه چپ نگاه کنه ..هرکی که میخاد باشه مهم نیس !

  2. تمام این نا امن کردن منطقه نقشه آمریکاست که سلاح بفروشه به این کشورهای عربیه ترسو ….والا تهش آمریکا این وسط کک ش هم نمیگزه ،اون گوشه نشسته و با هارت و پورت ،مردمه کشورهای این منطقه رو انداخته به جون هم تا نون خودشو در بیاره …و عجیبن این کشورهای عربی که سالیانه ساله ،دارن گول آمریکاییا رو میخورن و همینجور پولای کلان مملکتاشونو دارن میدن آمریکا که سلاح بخرن ،یعنی از وقتی که به شکل یه کشور بین المللی در اومدن همینجور دارن این کارو میکنن

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.