استفاده از قهرمان واقعی در فیلم جدید کلینت ایستوود

فرهنگی

سه شهروند آمریکایی که جلوی یک حمله تروریستی را گرفتند، در جدیدترین فیلم بازیگر و کارگردان کارکشته آمریکایی نقش خودشان را ایفا خواهند کرد.

به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، در حرکتی غیرعادی کلینت ایستوود از آنتونی سدلر، الک اسکارلاتوس و اسپسنر استون خواسته در فیلم بعدی اش که «قطار ۱۵:۱۷ به پاریس» نام دارد، نقش خودشان را بازی کنند. این فیلم داستان سه آمریکایی را تعریف می کند که جلوی یک تروریست را در قطاری که به سمت پاریس حرکت می کرد، گرفتند.

جنا فیشر، جودی گریر و ری کوراسانی هم در این فیلم نقش شخصیت قهرمانانی واقعی را ایفا خواهند کرد. سه بازیگر دیگر هم نقش نسخه های جوان تر سدلر، اسکارلاتوس و استون را بازی می کنند. این انتخاب ایستوود شبیه حرکتش در فیلم «گرن تورینو» است که غیر از خودش در نقش اول، از مجموعه بازیگرانی تقریبا ناشناخته استفاده می کرد.

بعد از منتشر شدن این خبر که این پروژه قرار است فیلم بعدی ایستوود بعد از «سالی» که بسیار پرفروش شد باشد، او جستجویی گسترده برای پیدا کردن بازیگرانی را آغاز کرد که قرار است نقش این سه آمریکایی را بازی کنند. مدتی پیش به نظر می رسید که استودیو ایستوود انتخاب های شان را کرده اند، اما در لحظه آخر آن ها تصمیم گرفتند که از خود سدلر، اسکارلاتوس و استون استفاده کنند.

منابع آگاه می گویند با وجود اینکه این سه نفر نقش های قابل توجهی در این فیلم ایفا خواهند کرد، انتظار می رود فیلم از دوران کودکی آن ها آغاز شود و داستان دوستی آن ها را تا لحظه ای تعریف کند که زندگی شان را برای همیشه تغییر داد. یعنی نقش آن ها در این فیلم یک نقش اول کامل نخواهد بود.

بازدید اپلیکیشن 61 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.