کی‌روش: متواضعانه مقابل تمام مردم ایران سر تعظیم فرود می‌آورم/پیام خداحافظی سرمربی تیم ملی

ورزشی
کی‌روش: متواضعانه مقابل تمام مردم ایران سر تعظیم فرود می‌آورم/پیام خداحافظی سرمربی تیم ملی

کارلوس کی‌روش در پیامی ضمن تقدیر و تشکر از بازیکنان تیم ملی، کادر فنی تیم و هواداران فوتبال در ایران، به پایان کارش در فوتبال ایران اشاره کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش در پیامی پایان همکاری‌اش با فوتبال ایران را اعلام کرد.
پیام کی‌روش به شرح زیر است:

دوستان عزیز،
در درجه اول می‌خواهم از رئیس سابق فدراسیون، آقای کفاشیان تشکر کنم به خاطر فرصتی که به من داد تا در تیم ملی جمهوری اسلامی ایران مربیگری و مدیریت کنم. همین طور مراتب تقدیر خود را از ریاست فدراسیون فوتبال آقای تاج بابت اعتمادی که داشتند و بنده را در تیم ملی نگاه داشتند.

این یک سفر بود که من با تمامی قوا تلاش کردم در خدمت منافع تیم ملی ایران باشم و مسیر خودم را بروم که البته همیشه با تعهد حرفه‌ای کامل و وفاداری بی چون و چرا به اهداف تیم ملی توأم بوده است و هر آن چه در تجارب و دانش خود داشته‌ام را ارائه داده‌ام.

اکنون که پایان اینجاست، عمیق‌ترین کلمات خود را تقدیم به بازیکنان همیشه بی نظیر ایرانی می‌کنم، بابت سخاوتمندی‌شان، کاراکترشان، پایبندی حرفه‌ای و یک اشتیاق بسیار منحصر فرد برای پیشرفت و خدمت به تیم ملی. از شما بابت فداکاری‌ها و وفاداری‌تان ممنونم. بابت دوستی که با شما دارم از شما تشکر می‌کنم و همین طور هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم که شما تبدیل به یکی از بهترین خانواده‌های فوتبالی در دوران زندگی من شده‌اید. خاطرات این سالیان بی شک تا آخر عمر در ذهن ما خواهد ماند.

همین طور می‌خواهم این کلمات خود را به کادر خود تقدیم کنم، این سفر هشت ساله بدون تلاش و حمایت‌های شما ممکن نبود. از شما بابت وفاداری و زحماتتان ممنونم.

همچنین مراتب تشکر و قدردانی خود را به تمام مربیان بازیکنان ایرانی تقدیم می‌کنم، افرادی که در باشگاه‌ها این ورزشکاران را آماده حضور در تیم ملی می‌کنند، شما هم جزئی از موفقیت و دستاوردهای تیم ملی هستید.

در پایان – فراتر از همه چیز، به خاطر این که ما همیشه به خاطر شما بازی کردیم – می‌خواهم مراتب تقدیر خود را تقدیم تمام هواداران ایرانی نمایم. من همیشه تلاش کرده‌ام تا با کمال فروتنی و احترام در خدمت مردم ایران باشم و بتوانم باعث خوشحالی و افتخار کشور شوم.

متواضعانه مقابل تمام مردم ایران به خاطر حمایتشان سر تعظیم فرود می‌آورم. همیشه تلاش کرده‌ام بهترین را انجام دهم تا بتوانم از این کشور بزرگ دفاع کنم، تا با کمال افتخار از طریق فوتبال به جهانیان آن احترام و تقدیری را که مردم ایران در طول هزاران سال در تاریخ داشته‌اند را نشان دهم.

بازدید اپلیکیشن 212 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پرسپولیس به‌دنبال شکستن طلسم مهمانی پرسپولیس به‌دنبال شکستن طلسم مهمانی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | امشب پرسپولیس برای جبران باخت به الدحیل به مصاف الشارجه امارات می‌رود و سپاهان بعد از پیروزی بر العین در امارات، مهمان السد قطر خواهد بود. باخت ۲برصفر به الدحیل در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا نتیجه‌ای نبود که هواداران این تیم انتظارش را داشته باشند.…...
فروش اینترنتی بلیت‌ دربی ۹۱ آغاز شد فروش اینترنتی بلیت‌ دربی ۹۱ آغاز شد
ورزشی
بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال از صبح امروز آغاز شد. بلیت‌فروشی دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال از ساعت هشت صبح امروز آغاز شده است و تماشاگران تا ساعت ۱۷ روز پنجشنبه که بازی به پایان می‌رسد می‌توانند از سامانه www.pin90.ir بلیت این بازی را خریداری کنند. نکاتی که برای…...
محرومیت سیتی از حضور در دو فصل آتی اروپا محرومیت سیتی از حضور در دو فصل آتی اروپا
ورزشی
یوفا، باشگاه منچسترسیتی را به دلیل نقض جدی قوانین مربوط به فیرپلی مالی به مدت دو سال از حضور در همه رقابت‌های اروپایی محروم کرد. به گزارش سایت رسمی یوفا، هیئت قضائیه مستقل یوفا پس از شنیدن دفاعیات منچسترسیتی و پس از تحلیل و بررسی همه اسناد و مدارک موجود،…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید