پیکانتو جدید معرفی شد؛ کوچولوی ۱۰هزار دلاری

دانش و فناوری
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 7 عکس
پیکانتو جدید معرفی شد؛ کوچولوی ۱۰هزار دلاری

پیکانتو یکی از محصولات آشنای کیا موتورز در بازار ایران است. هاچ بک کوچکی که از سال ۲۰۰۴ روی خط تولید قرار دارد و تا کنون دو نسل از آن ارائه شده است. نسل اول این خودرو از ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۱، نسل دوم که مجموعه ای از تغییرات موفق را همراه خود داشت از ۲۰۱۱ تا کنون و نسل سوم از ۲۰۱۷ تا کنون در بازار جهانی حضور دارد.

اخیرا تصاویری از فیس لیفت جدید پیکانتو در کره جنوبی تایید شده که تغییراتی در بخش دماغه را می توان مشاهده کرد. گرافیک جدید چراغ های اصلی ال ایی دیی، بامپر(سپر) جدید که پایین ترین قسمت آن حالتی شبیه اسپویلر دارد، چراغ های مه شکن نیز در قابی از کروم قرار گرفته اند. در قسمت دماغه؛ ظاهر گریل(جلوپنجره) نیز ویژگی های جدیدی را به نمایش گذاشته است.

در نمای عقب نیز چراغ های اصلی ظاهر جدیدی دارند و یک دیفیوزر دارای المان های کرومی در قسمت انتهایی بامپر مشاهده می شود که دو خروجی اگزوز غیرواقعی نیز در آن مشاهده می شود. چرخ ها نیز در حالت استاندارد ۱۶ اینچی هستند.

داخل کابین نیز دکوراسیون جدیدی در انتظار مشتریان است! نمایشگر لمسی ویژه سیستم سرگرمی در اندازه ۸ اینچی، بلوتوث با امکان اتصال همزمان دو دستگاه و یک نمایشگر ۴٫۴ اینچی دیجیتال در قسمت نشانگر آمپر از جمله ویژگی های جدید این خودرو محسوب می شوند.

برای بازار کره فقط یک نوع پیشرانه معرفی شده که شامل نمونه ۱ لیتری ۷۵ اسب بخاری با گشتاور ۹۵ نیوتن متر می شود. این مجموعه با یک جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا ۴ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود.

قیمت پیش بینی شده برای پیکانتو جدید حدود ۹۷۶۰ دلار است.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

استارتاپ‌های شیرازی ‌‌زیر سقف کوانتوم استارتاپ‌های شیرازی ‌‌زیر سقف کوانتوم
دانش و فناوری
روزنامه هفت صبح | شتاب‌دهنده‌ها یا Seed accelerator یا Startup accelerator خدماتی چون منتورشیپ، فضای کار اشتراکی، تامین مالی اولیه در ازای درصدی از سهام، در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهند. استارتاپ‌ها در ایران قدمت چندان زیادی ندارند با این حال اولین شتاب‌دهنده سال ۹۳ با نام تجاری آواتک در دانشکده…...
آخرین خورشیدگرفتگی قرن در ایران به وقوع پیوست آخرین خورشیدگرفتگی قرن در ایران به وقوع پیوست
دانش و فناوری
امروز یکشنبه یکم تیرماه آخرین خورشید گرفتگی قرن در ایران مشاهده خواهد شد. این پدیده علمی به دلیل قرار گرفتن ماه در راستای خورشید و زمین رخ می‌دهد و در واقع سایه ماه بر روی زمین می‌افتد. این پدیده در تهران از ساعت ۹ و چهار دقیقه صبح آغاز شده‌است…...
شاید واکسن موثر علیه کرونا هرگز ساخته نشود شاید واکسن موثر علیه کرونا هرگز ساخته نشود
اجتماعی
سازمان بهداشت جهانی ( WHO) اخیرا اعلام کرد که انتظار دارد واکسن کروناویروس ۱۱ تا ۱۷ ماه دیگر تولید شود. اخیرا یک ویروس‌ شناس آلمانی به نام "اولیور کپلر"( Oliver Keppler) اظهار نظراتی بر خلاف همه دانشمندان و سازمان بهداشت جهانی ارائه داده است. او گفت: «واکسن کرونا چیزی است…...

پاسخ دهید