توضیحات پلیس پیرامون وقوع دو قتل در یاسوج

اجتماعی
توضیحات پلیس پیرامون وقوع دو قتل در یاسوج

مهر: جانشین انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص وقوع دو فقره قتل در شهرستان‌های کهگیلویه و گچساران در چند روز گذشته و انتشار شایعات، توضیحاتی در راستای شفاف سازی موضوع مطرح کرد.

سرهنگ کیقباد مصطفایی، افزود: ساعت ۲ و ۵۰ دقیقه روز جمعه ۲۹ / ۹ / ۹۸ مأموران انتظامی شهرستان کهگیلویه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع یک فقره تیرخوردگی منجر به فوت فردی به هویت معلوم در یکی از روستاهای توابع شهر دهدشت مطلع شده که بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

مصطفایی تصریح کرد: تحقیقات اولیه حاکی از قتل فرد مذکور بود که با هماهنگی مقام قضائی، مظنون به قتل که همسر سابق مقتول بود، دستگیر و در اعترافات خود انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان و اسلحه بکار رفته نیز کشف و پرونده به همراه متهمه و دیگر همدستان احتمالی، به مرجع قضائی اعاده و در حال رسیدگی است.

جانشین انتظامی استان در ادامه بیان داشت: متعاقب این موضوع، مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان گچساران در ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۳۰ / ۹ / ۹۸، از وقوع یک فقره درگیری مسلحانه منجر به قتل و جرح راننده و سرنشین یک دستگاه خودرو سمند در محله کارکنان گچساران مطلع که با هماهنگی مقام قضائی، سریعاً عاملین قتل که دو برادر بودند شناسایی و دستگیر و سلاح بکار رفته نیز کشف شد.

وی افزود: قاتل انگیزه خود را تشخیص نادرست در شناسایی مقتول با فردی که قبلاً برادر وی را تهدید کرده بود اعلام و ضمن ابراز ندامت بیان داشته که در شناسایی فرد مورد نظر اشتباه کرده که پرونده در مرجع قضائی مفتوح و در حال رسیدگی می‌باشد.

مصطفایی گفت: در ادامه وقایع مذکور، در ساعت ۱۵ و ۱۴ دقیقه روز دوشنبه مورخه ۱ / ۱۰ / ۹۸ جسد فردی به هویت معلوم در زمینهای کشاورزی واقع در جاده قدیم دهدشت به بهبهان کشف که آثار ضرب و جرح مشهود در جسد احتمال قتل وی را تقویت می‌کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: موضوع با هماهنگی مقام قضائی تحت پیگیری ویژه پلیس قرار دارد که امیدواریم در کمترین زمان ممکن زوایای پنهان قضیه روشن و قاتل یا قاتلین احتمالی شناسایی و دستگیر شوند.

جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: آنچه حائز اهمیت است بر اساس تحقیقات انجام شده، دو فقره قتل و کشف جسد مذکور هیچ ارتباطی با یکدیگر نداشته و پلیس استان در کمتر از ۲۴ ساعت قاتلان دو قتل اولیه را شناسایی و دستگیر و تحویل مقامات قضائی نموده و موضوع و چگونگی کشف جسد در ورودی شهر دهدشت نیز تا روشن شدن زوایای پنهان قضیه در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد.

این مقام مسئول در پایان توصیه نمود: مردم شریف و عزیز استان به شایعات و اخبار کذب توجه ننموده و از دامن زدن به شایعات خودداری نمایند.

بازدید اپلیکیشن 37 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مانوری که همه را نگران کرد مانوری که همه را نگران کرد
اجتماعی
روز گذشته، ۱۲ بهمن کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد نیروهای اورژانس با لباس و ماسک‌های مخصوص ایزوله، در محوطه بیمارستان رازی اهواز در حال انتقال یک بیمار از یک آمبولانس به داخل بیمارستان هستند. انتشار این فیلم موجب حدس و گمان‌هابی مبنی بر این شد که…...
سرما در کردستان رکورد ۳۰ ساله را شکست سرما در کردستان رکورد ۳۰ ساله را شکست
اجتماعی
مدیرکل هواشناسی استان کردستان گفت: شدت و برودت سرما در زرینه و شهرستان بانه در ۳۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. رحیم صدیقی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به شدت سرما در استان اظهار داشت: شب گذشته شهرستان بانه با منفی ۱۷ درجه و شهر زرینه با منفی ۲۶…...
زمین‌لرزه در آذربایجان‌غربی تلفات جانی نداشته است زمین‌لرزه در آذربایجان‌غربی تلفات جانی نداشته است
اجتماعی
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۹ ریشتر ساعت ۲۱ و ۳۷ دقیقه و ۳۰ ثانیه دیشب آذربایجان‌غربی را لرزاند. به نوشته تابناک، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌غربی گفت: خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی نداشته اما خسارات مادی آن در حال بررسی است. وی با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی وجود…...

پاسخ دهید