کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۶۱۲۴۱
تاریخ خبر:

جزئیات حضور خانواده‌های نامزد‌ها در تلویزیون

جزئیات حضور خانواده‌های نامزد‌ها در تلویزیون

سه برنامه باقیمانده از «گفت‌وگوی صمیمی» به نمایندگان زاکانی، قاضی‌زاده و پورمحمدی اختصاص خواهد داشت

این روز‌ها ویژه‌برنامه «گفت‌وگوی صمیمی» در شبکه خبر، پیش از «گفت‌وگوی ویژه» پخش می‌شود و قرار است میزبان نمایندگان نامزد‌های چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری باشد. پخش دو قسمت ابتدایی این برنامه با حضور فرزندان دختر دو نامزد انتخابات، مورد توجه قرار گرفته است.

 

دو قسمت ابتدایی برنامه «گفت‌وگوی صمیمی»، به گفتگو با دختران مسعود پزشکیان و محمدباقر قالیباف ـ دو نامزد انتخابات ۱۴۰۳ ـ اختصاص داشت و امشب هم نماینده سعید جلیلی در این برنامه به گفتگو می‌پردازد.

 

مرضیه حاجی‌پور که پیشتر اجرای برنامه «سلام خبرنگار» را در شبکه خبر برعهده داشت، این برنامه را اجرا می‌کند و سوالاتی از نمایندگان نامز‌ها پرسیده می‌شود که در چند محور است، از فعالیت‌های کاری نامزد‌ها گرفته تا ویژگی‌های فردی و اجتماعی و مسائل خانوادگی و علائق و سلایق آنها.

 

این برنامه پیش از «گفت‌وگوی ویژه» شبکه خبر روی آنتن می‌رود و برای اولین بار است که به مسائل خانوادگی نامزد‌ها در آنتن پرداخته می‌شود.

 

نخستین قسمت برنامه «گفت‌وگوی صمیمی» به گفتگو با زهرا پزشکیان، دختر و نماینده مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اختصاص داشت.

 

همچنین دومین قسمت از این برنامه به گفتگو با مریم قالیباف، دختر و نماینده محمدباقر قالیباف، پرداخت.

 

سومین قسمت از برنامه «گفت‌وگوی صمیمی» که امشب پیش از «گفت‌وگوی ویژه» روی آنتن خواهد رفت، به گفتگو با نماینده سعید جلیلی اختصاص دارد.

 

در ادامه، سه برنامه باقیمانده از «گفت‌وگوی صمیمی» که به نمایندگان علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده و مصطفی پورمحمدی اختصاص خواهد داشت، به ترتیب جدول پخش حضور نامزد‌ها در «گفت‌وگوی ویژه»، پخش می‌شود.

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۶۱۲۴۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر