کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۲۶۳
تاریخ خبر:

مرد تویسرکانی یک هفته با جنازه زنش زندگی کرد

مرد تویسرکانی یک هفته با جنازه زنش زندگی کرد

ماموران پلیس تویسرکان جسد یک زن را بعد از حدود یک هفته از گذشت فوت او کشف کردند، در حالی که همسرش در این مدت کنار او بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: ماموران پلیس این شهرستان جسد یک زن را بعد از حدود یک هفته از گذشت فوت او کشف کردند، در حالی که همسرش در این مدت کنار او بوده است.

 

سرهنگ رضا نوری افزود: به دنبال تماس تلفنی زنی با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر فوت خواهر ۵۱ ساله اش بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی صحنه به محل اعزام شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد که متوفی حدود پنج روز پیش فوت کرده و دچار فساد نعش شده، به‌ گونه ای که آثار کبودی و ترکیدگی بر روی اعضای بدنش مشهود بود. فساد نعشی، حالتی است که هنگامی که تنفس و گردش خون متوقف می شود، تغذیه بافت ها هم متوقف شده و ادامه حیات آنها ناممکن می گردد.

 

فرمانده انتظامی تویسرکان ادامه داد: بنابر اظهارات همسر وی که در این مدت در منزل و در کنار جسد حضور داشته حدود پنج روز تا یک هفته پیش همسر وی فوت کرده است.

 

وی اضافه کرد: همسر متوفی به‌دلیل بی‌سوادی و عدم توانایی استفاده از وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه نتوانسته فوت او را به پلیس اطلاع دهد که در نهایت خواهر متوفی برای سرکشی وارد خانه آن‌ها شده و از فوت خواهرش مطلع و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

 

تویسرکان به مرکزیت شهری به همین نام در جنوب استان همدان قرار دارد.

کدخبر: ۵۵۵۲۶۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر