کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۴۸۷۷
تاریخ خبر:

کشف جسد مرد نیمه‌برهنه در بزرگراه باقری

کشف جسد مرد نیمه‌برهنه در بزرگراه باقری

به دنبال کشف جسد یک مرد کارتن خواب در شرق تهران، تحقیقات جنایی آغاز شد

اسفندماه امسال، کشف جسد مرد سالخورده‌ای در حوالی بزرگراه شهید باقری از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

تسنیم در خبری نوشت:با اعلام این خبر، ماموران تیم تشخیص هویت، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و متخصصان پزشکی به همراه محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد نیمه‌ برهنه مرد حدودا ۷۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که فوت کرده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی که کارتن‌خواب و معتاد بوده احتمالا براثر اُوِردوز فوت کرده است؛ گزارش پزشک صحنه نیز نشان می‌داد آثار کبودی روی ران و زانوی مرد سالخورده وجود دارد که در ادامه نیمه برهنه بودن جسد شک تیم جنایی را برانگیخت.

ماموران تیم تشخیص هویت در نخستین گام با دستور بازپرس جنایی اقدام به انگشت‌نگاری از روی جسد کردند و کارآگاهان نیز ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف صحنه کشف جسد تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور بازپرس اختیاری، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جنایی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۵۴۸۷۷
تاریخ خبر:
ارسال نظر