کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۲۴۲۹
تاریخ خبر:

آخرین جزئیات از حادثه مرگبار ریزش ساختمان در تهران

آخرین جزئیات از حادثه مرگبار ریزش ساختمان در تهران

تا این لحظه دو نفر در این حادثه فوت کرده اند

تسنیم نوشت: جلال ملکی از وقوع حادثه تخریب یک ساختمان در محله یافت‌آباد تهران خبر داد و اظهار کرد: ساعت ۱۰:۱۸ صبح امروز ۱۸ دی ماه یک مورد حادثه تخریب یک ساختمان به آدرس یافت‌آباد، شهرک ولی‌عصر(عج)، خیابان حیدری شمالی به آتش‌نشانی اعلام شد. بلافاصله ۴ ایستگاه آتش‌نشانی شامل دو گروه حریق و دو گروه نجات و همچنین بیل مکانیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی در مجاورت یک ملک گودبرداری شده با عمق کم بود؛ در ضلع غربی این ساختمان سه طبقه، نیمی از این ساختمان تخریب شده و به داخل گودبرداری ریخته است. اطلاعات اولیه حاکی از این بود که چند نفر زیر آوار گرفتار شده بودند.

ملکی تصریح کرد: به گفته شهروندان پیش از رسیدن آتش‌نشان‌ها یک نفر که زیر آوار نبوده از محل حادثه خارج شده که دچار مصدومیت‌های سطحی شده بود اما از زمانی که آتش‌نشان‌ها در محل حاضر شدند بلافاصله عملیات را همزمان با ایمن سازی محل حادثه انجام می‌دهند. تا این لحظه یک خانم ۷۰ ساله و یک خانم ۳۵ ساله به صورت زنده خارج شدند و یک خانم ۴۰ ساله و یک زن حدوداً ۵۰ ساله نیز از زیر آوار خارج شدند که فوت هر دو به تایید سازمان اورژانس رسید. کماکان عملیات با کمک بیل مکانیکی و هم به صورت دستی با احتیاط کامل ادامه دارد تا افرادی که احتمالا در زیر آوار قرار دارند از آن خارج شوند.

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۲۴۲۹
تاریخ خبر:
ارسال نظر