کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۱۹۱۵
تاریخ خبر:

برخورد تریلر با پل عابر در بزرگراه آزادگان تهران

برخورد تریلر با پل عابر در بزرگراه آزادگان تهران

بامداد امروز حادثۀ برخورد تریلر با یک پل عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان مقابل محلۀ مرتضی‌گرد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.

فارس نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد تریلر کمپرسی با عرشه پل در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان، مقابل محله آزادگان خبرداد. جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در مورد حادثه بامداد امروز گفت: ساعت۳:۳۶ دقیقه بامداد امروز، یک مورد حادثه برخورد یک دستگاه تریلر کمپرسی با عرشه پل عابر پیاده به آدرس غرب به شرق بزرگراه آزادگان، مقابل محله آزادگان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام می‌شوند.

وی افزود: آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند که یک دستگاه تریلر ۱۸چرخ کمپرسی که خالی از بار بوده به علت باز بدون کمپرس قسمت عقب در لاین خودرو، قسمت کمپرس با عرشه پل برخورد می‌کند و خسارت‌هایی به عرشه پل وارد می‌شود. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه ایمنی سازی‌های لازم در محل حادثه انجام شده و مسیرحادثه مسدود می‌شود، گفت: با حضور یک دستگاه جرثقیل تریلر از محل حادثه خارج می‌شود. شدت حادثه به حدی شدید بود که قسمت کشنده تریلر از قسمت تریلی عقب خارج شده بود، اما خوشبختانه حادثه مصدوم نداشت.

سید جلال ملکی در پایان گفت: در ساعت ۶:۳۷ عملیات آتش نشانان به پایان رسید و محل برای ایمن سازی کامل و مرمت پل، تحویل عوامل شهرداری و پلیس راهور شد. مسیر هم بازگشایی و ترافیک به حالت عادی بازگشت. عوامل سازمان مدیریت بحران، شهرداری منطقه و پلیس راهور در محل حادثه حضور داشتند.

 

منبع: فارس
کدخبر: ۵۵۱۹۱۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر