کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۰۰۴۸۵
تاریخ خبر:

دستگیری عاملان آدم‌ربایی مقابل دفتر طلاق

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان ربودن زنی جوان در تهران، خبر داد.

سرهنگ علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال اعلام خبری مبنی بر ربودن یک زن جوان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و آنان در جریان انجام تحقیقات میدانی متوجه شدند که زن جوان هنگامی که قصد داشته برای طلاق گرفتن وارد محضر شود، توسط همسر و سه فرد دیگر هدف ضرب و شتم و آدم‌ربایی قرار گرفته است.

وی ادامه داد:‌ کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با کسب این اطلاعات و در ادامه با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند، آدم‌ربایان دختر جوان را با خودروی تیبا سفیدرنگ به سمت غرب استان تهران برده و این دختر جوان را در مکانی نامعلوم گروگان گرفته‌اند. کارآگاهان در نخستین گام متوجه شدند برادر متهم اصلی پرونده که همسر زن جوان بوده در این آدم‌ربایی نقش داشته و با برادر خود ارتباط دارد که همین سرنخ کافی بود تا وی هدف تحقیقات قرار بگیرد که در همین راستا از این فرد برای حضور در مقر انتظامی دعوت شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه این فرد در مقر انتظامی به بیان اظهارات ضد و نقیض پرداخته و سرانجام از ارتباط خود با آدم‌ربایان پرده برداشت، گفت:‌ در پی اظهارات این فرد، مخفیگاه آدم‌ربایان مورد شناسایی قرار گرفته و کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات و هماهنگی با مقام قضایی راهی مخفیگاه این افراد شدند.

ولیپور گودرزی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی در یک عملیات‌ منسجم پلیسی، زن جوان را از چنگال آدم‌ربایان نجات دادند، گفت:‌این افراد دستگیر شده و به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند. متهمان در آنجا تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به جرم خود مبنی بر ربودن زن جوان اعتراف کرده و علت آن را اختلافات شخصی و جلوگیری از طلاق عنوان کردند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی پایتخت با تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده، این افراد به اتهام آدم‌ربایی و با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند. تحقیقات در این خصوص نیز از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی همچنان ادامه دارد.

کدخبر: ۵۰۰۴۸۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر
 
  • _user_1560804133

    خوب دوست اش داشته