کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۷۰۷۰
تاریخ خبر:

۷۴ تبهکار خطرناک در تهران بازداشت شدند

۷۴ تبهکار خطرناک در تهران بازداشت شدند

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۷۴ نفر از متهمان در تهران خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۷۴ نفر از متهمان در تهران خبر داد. سردار علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، امروز اظهار کرد: «با تلاش شبانه‌روزی و اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی، طی چند روز گذشته شبکه‌ای از سارقان خشن و قاپ‌زنان در قالب ۲۱ باند متلاشی و ۷۴ نفر از اعضای این باند‌ها دستگیر شدند.»

 

او با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان بیش ۵۰۰ دستگاه گوشی مسروقه کشف شده که در اسرع وقت تحویل مالباختگان می‌شود، گفت: این افراد بیشتر سابقه‌دار بودند و به واسطه هماهنگی‌های خوب با دستگاه قضایی بعد از تحمل کیفر از زندان آزاد و حتماً با پابند الکترونیک رصد خواهند شد.

 

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: از طرح‌های در حال اجرا، پایش الکترونیکی مجرمین که در سایر استان‌ها نیز اجرا شده است، می‌توان به عنوان طرحی با هدف کاهش جرایم و افزایش رضایت مردم نام برد. اگرچه آمار سرقت‌های مسلحانه کاهش یافته، اما دسترسی مجرمان به سلاح گرم همچنان یک معضل جدی است و به همین دلیل، برخورد قاطع با این افراد ضروری است. در همین راستا، تشدید مجازات‌ها از طریق قوانین در حال پیگیری، می‌تواند نقش موثری در مقابله با این معضل ایفا کند.

منبع: تسنیم
کدخبر: ۵۵۷۰۷۰
تاریخ خبر:
ارسال نظر