کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۵۲۶۶
تاریخ خبر:

کشف بیش از ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز

کشف بیش از ۳۳۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۳۳۲ کیلو و ۴۲۰ گرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک خبر داد.

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۳۳۲ کیلو و ۴۲۰ گرم مواد مخدر توسط پلیس فرودگاه شیراز در اقدام مشترک خبر داد. سردار رضا بنی‌ اسدی‌فر گفت: همکاران بنده در معاونت مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه شیراز با انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد فنی پرونده‌ها، از جابجایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط فردی از استان‌های جنوبی کشور مطلع می‌شوند.

 

وی ادامه داد: با پیگیری‌های لازم و رصد فنی و پلیسی و اقدام و اشراف اطلاعاتی و تعامل سازنده پلیس فرودگاه شیراز با پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان لرستان، در قالب چند تیم عملیاتی در محور مواصلاتی استان خوزستان به استان لرستان (شهرستان پلدختر) مستقر و با  تحت کنترل قرار دادن مسیرهای ورودی موفق به شناسایی خودروی مذکور شده و قاچاقچی موصوف با یک دستگاه کشنده تریلر در شهرستان پلدختر متوقف و دستگیر می‌کنند.

 

 این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از دلالت خودرو به یگان با بازرسی تکمیلی و تخصصی، ماموران موفق شدند ۳۳۲ کیلو و ۴۲۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک که به صورت بسیار ماهرانه‌ای در  قسمت کف کشنده تریلر جاسازی شده بود را کشف کنند. متهم به همراه مواد مخدر کشف شده جهت شناسایی سایر مرتبطان و سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

 

فرمانده یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا در پایان بر تداوم و استمرار مبارزه همه جانبه و برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان تأکید و خاطر نشان کرد: پلیس فرودگاه و راه آهن کشور آماده دریافت هرگونه گزارش مردمی در این رابطه هستند و هموطنان عزیز می‌توانند از طریق تلفن ۱۱۰ اخبار خود را منعکس کنند.

کدخبر: ۵۵۵۲۶۶
تاریخ خبر:
ارسال نظر