کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۵۱۵۳۵
تاریخ خبر:

آتش‌سوزی کارگاه بزرگ تولید تشک در خیابان پیروزی

آتش‌سوزی کارگاه بزرگ تولید تشک در خیابان پیروزی

سخنگوی آتش نشانی تهران از یک مورد آتش‌سوزی کارگاه بزرگ تولید تشک در خیابان پیروزی خبر و اعلام کرد که این حادثه بدون مصدومیت و تلفات جانی تحت کنترل در آمده است.

جلال ملکی درباره آتش سوزی در کارگاه تولید تشک خیابان پیروزی تهران اظهار کرد: ساعت ۷ و ۳۱ دقیقه صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک کارگاه بزرگ تولید تشک به آدرس بزرگراه آزادگان، مرتضی گرد، خیابان پیروزی اعلام می‌شود که سه ایستگاه با امکانات کامل از جمله تانکرهای آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک انبار بزرگ با وسعت حدود هزار متر بود، توضیح داد: این انبار بزرگ محل تولید و نگهداری تشک خوش خواب بود که حجم زیادی از تشک‌های تولید شده و مواد اولیه آن شعله‌ور شده بودند. مواد اولیه این کار که بیشتر ابر و اسفنج و پارچه و همگی مواد قابل اشتعال و سریع الاشتعال هستند؛ در حجم زیادی در یک سوله انبار هزار متری با سقف‌های شیروانی نا ایمن جمع شده بود. این مواد در اثر آتش سوزی کلا شعه‌ور شده بودند و دود آتش آن از فواصل دور هم قابل رویت بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با اشاره به اینکه دود، گازها و بخارات حاصل از سوختن این مواد بسیار خطرناک و مسموم کننده است، گفت: با این حال آتش نشانان در همین وضعیت عملیات خود را با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب آغاز کردند و موفق شدند آتش را تحت کنترل خود در آورند.

به گفته ملکی، در حال حاضر مرحله شعله زنی توسط آتش نشانان انجام شده، نیروها وارد مرحله لکه گیری و ایمن سازی محل شده‌اند و از سرایت آتش به اطراف جلوگیری شده است.

وی در پایان سخنان خود افزود: این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت و احتمالا تا ساعاتی دیگر آتش نشانان محل حادثه را ترک می کنند.

 

منبع: ايسنا
کدخبر: ۵۵۱۵۳۵
تاریخ خبر:
ارسال نظر