۷ راز موفقیت بنیانگذار تلگرام

سلامت و زندگی

پاول دوروف صاحب تلگرام و شبکه اجتماعی وکانتکته در آستانه ۳۳امین سالروز تولد خود هفت رمز موفقیتش را برای جوانان فاش کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ودوموستی، وی گفت: سالهاست هفت عامل مسموم کننده زندگی را کنار گذاشته‌ام و به موفقیت‌های زیادی رسیده‌ام.

دوروف افزود: خوردن گوشت حیوانات، قرص و محصولات دارویی، نیکوتین و تمامی اشکال مواد مخدر، قهوه و چای سیاه و سبز، هر نوع نوشابه و انرژی زا، فست فود، تلویزیون و برنامه‌های وابسته به آن را در زندگی کنار گذاشته ام و در آینده جزئیات دقیق آنرا برای علاقه مندان شرح خواهم داد.

این جوان روس موفق در عرصه فن‌آوری تصریح کرد: جوانان گاهی اوقات نیاز به زندگی سالم را احساس می‌کنند اما تحت فشار جامعه قرار می گیرند، زیرا به آنها گفته می شود :« به غیر از این شکل زندگی غیر ممکن است » و یا رفتار آنها به عنوان «بی احترامی برای دیگران » در نظر گرفته می شود. با این حال هر غیر ممکنی، ممکن است، اگر شما فکر می کنید کارتان صحیح است رفتارهای محیط اطراف خود را نادیده بگیرید.

بازدید اپلیکیشن 279 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. زندگی خوبی داره و فکر نمیکنم‌ کسی که مثلا مواد مخدر استفاده نمی کنه دیگه مرده است. . موافقم با طرز فکرش بخصوص قسمت آخر صحبتش که میگه جوانان تحت فشار افکار جامعه قرار میگیرند. و این مورد وجود داره که حتی اگر فردی بخواد تغییری کنه. انسان های موفق به حرف و نظر دیگران چندان اهمیتی نمیدن.

  2. از نظره بنده، همه یه انسان ها در آفرینش ز یک گوهرند، همه برابرند، منتها یکی شرایط رشد واسش خوب بوده، شاید اونقدرام زورو ! نبوده، اما ب یک انسان موفق هم تبدیل شده! شرایط هست که از یک بشر، یک بشر موفق میسازه. وگرنه همه از نظره بنده، انسان موفقی هستند! فقط اونایی ک موفق نشدند، شرایطش نبوده که موفق بشن. حالا از هر بعد ای که مورد بررسی قرار بگیره. از نظره بنده، همه باهم برابرند، کسی از کسی برتر نیست، شاید اگر بنده جای انیشتین بودم، یا یکی دیگ جایه او بود، هزار پله جلوتر میبود…

  3. موفقیت به اون میگن که راز موفقیتش طیه هزاران سال برایه مردم روشن بشه، وگرنه انسان هایی از این دست موفق، از نظره بنده، عمره به یاد موندنشون در ذهن بشریت،، نهایتش ۱۰۰ سال خاهد بود! نهایته نهایتش!! بهتون تضمین میدم! اما سخنان من، برایه آیندگان، ممکن است مورد استفاده برای هزاره هایه بعد باشد! آینده از نظرات من، برایه پیشرفتشان استفاده خاهند کرد! رمز موفقیت رو بیایید از بنده بپرسید!

  4. شاید اگر فرد دیگری، به جایه من بود، انیشتین زمان میشد. شرایطه من، شرایطه تولید یک انیشتین زمانه 2020 بود!! اما من انیشتین نشدم!! اگر هم میشدم، شک ندارم که افراد دیگری اگر جای من بودند، هزاران پله بالاتر از من بودند. شک ندارم که انیشتین زمان، بسیار هست، منتها خالق هست که به بندگانش جاه و مکان میده وگرنه استعداد زیاده! شرایط کمه!

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.