پسر نتانیاهو با انتشار این کاریکاتور جنجال به پا کرد/ عکس

جهان

ایسنا نوشت: پسر بنیامین نتانیاهو بعد از انتشار کاریکاتوری با تصویری که اهانتی به قوم یهود بود و با این کار مخالفان پدرش را هدف قرار داده بود، موجی از خشم را به راه انداخت.
به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، یائیر نتانیاهو پسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز شنبه با انتشار کاریکاتوری در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک، جنجال عظیمی را در فلسطین اشغالی به پا کرد.

اسحاق هرتزوگ، از جناح چپ میانه و رهبر اپوزیسیون اسرائیل گفت: این کاریکاتور مشمئز کننده است و از خانه نخست‌وزیر به بیرون درز کرده و باید این کاریکاتور حذف شده و او عذرخواهی کند.

در این کاریکاتور جورج سورس میلیادر یهودی آمریکایی چندین اسکناس دلار را به قلاب ماهیگیری بسته و به ایهود باراک نخست وزیر سابق اسرائیل و به رهبران اعتراضات و تظاهرات علیه فساد مالی و برگزارکنندگان تظاهرات هفتگی در مقابل منزل مشاور حقوقی دولت اسرائیل می‌دهد.

ایهود باراک در واکنش به این کاریکاتور نوشت که فرزند نتانیاهو نیاز به روان درمانی دارد، باید هزینه‌های درمانی‌اش را تامین کرد، به نظر می‌رسد که مشکل وی ژنتیکی است.

لازم به ذکر است که تعدادی از مقامات اسرائیلی به فساد مالی و کلاهبرداری و پولشویی متهم هستند و صهیونیست‌ها همچنان به تظاهرات خود علیه آنان ادامه می‌دهند.

بازدید اپلیکیشن 296 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.