واکنش سایپا به خبر گم شدن برخی از قطعات پراید

اقتصادی

سایپا پس از گران کردن قیمت پراید، برخی از لوازم داخل خودرو نظیر ضبط صوت و کیف آچار را کم کرده است اما پس از انتشار این خبر و بازتاب آن در فضای عمومی آنها اعلام کردند: کم کردن ضبط صوت و برخی لوازم دیگر پراید به هنگام تحویل به مشتری صحت ندارد و در صورت عدم وجود ضبط صوت، هزینه آن در قالب کسری قطعه به مشتری عودت داده می شود.

معاونت بازاریابی و فروش سایپا تاکید کرد: شرکت سایپا خود را در مقابل تعهدات به مشتریان مسئول می داند و قویا اعلام می کند که کم کردن کیف آچار و مقدار بنزین هنگام تحویل به مشتری به هیچ وجه صحت ندارد و در صوت نبودن ضبط صوت در خودرو پراید مطمئنا تمام قیمت آن به مشتری برگردانده می شود.

بازدید اپلیکیشن 295 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. آپشنارو تور خدا،تورو به جان هرکی دوست دارین الان همین عکس از نمای داشبورد پراید که هست رو با مضخرفترین تولیدات کشورهای اروپایی یکی کنین ببینین نتیجه جیه، نمیگم با بنز و بی ام و و یا آئودی وغیره، منظورم مضخرفترین چیزی که اونجا تولید میشه، به خدا با آپشنای یه فرغون ساخت کوچه پسکوچه های چینم نمیتونم رغابت بکنه این لگن

  2. به شخص کار ندارم کل مجموعه مدیریت خودروسازیه وطنی منظورم ه، خدایی خجالت نمیکشید!واقعا خجالت نمیکشید!یعنی خجالت براتون معنی میده عایا؟مثلا میخواین نون حلال تو سفره ببرین.هرچی مشکل بیشتر مشخص میشه رو ی این مدیران زحمتکش هم بیشتر میشه.فقط خجالت لطفا.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.