واکنش “بدون شرح” جهانگیری به انصراف قالیباف

سیاسی

با استعفای محمدباقر قالیباف به نفع ابراهیم رئیسی ،اسحاق جهانگیری با انتشار پستی در اینستاگرام به این استعفا واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، در مناظره دوم میان کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری محمدباقر قالیباف خطاب به جهانگیری گفت: ای کاش خود شما اخلاق را رعایت می کردید، این از پدیدهای عجیبی است که جنابعالی به عنوان معاون اول رئیس جمهور نامزد شده اید. البته حق شهروندی شما هست، شما هم می گویید رقیب هستیم اما مردم باید قضاوت کنند. صداقت شما را مردم چند روز آینده مشخص خواهد شد که واقعا شما هستید یا نیستید.

در ادامه قالیباف خطاب به جهانگیری گفت: آمدن شما به عرصه انتخابات با توجه به پوششی بودن شما برای حمایت از روحانی وقت مردم را تلف می کند.

اسحاق جهانگیری پس از انصراف قالیباف به نفع رئیسی ۴۵ثانیه از فیلم این گفته های قالیباف را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: بدون شرح

بازدید اپلیکیشن 524 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این جهانگیری واقعا دیگه میشه گفت یه ماوراءالپدیده س آخه مرد حسابی همه میدونن قالیباف رای زیادی داشت و به خاطر همین ورود کرد پس مستقل بود ولی به خاطر وحدت آرا کنار رفت بعدشم که معاون اول رییسی که نبود که بگیم وای چه کار زشتی زشت اونه که آدم معاون اول باشه بعد بیاد تو انتخابات به عنوان ضربه گیر بله آقای جهانگیری شما هر کاری کنید شکست خورده این انتخاباتید

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.