ماجرای دست‌دادن خواهر”اون” با رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی

جهان

خواهر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به چهره خبرساز در سئول تبدیل شده است. کیم یو جونگ به همراه کاروان ورزشی کره شمالی به مسابقات المپیک زمستانی کره جنوبی رفته است. امروز تصویری بی سابقه در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات المپیک کره جنوبی منتشر شد.

در این تصویر، خواهر کیم جونگ اون با رئیس جمهور کره جنوبی دست داده است. این اتفاق در حالی رخ داد که دو قدم آن طرف تر، مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا قرار داشت و به گونه ای ساکت و انفعالی نشسته بود. او با مقامات کره شمالی هیچ صحبتی نداشته است. مشخص نیست این کار تعمدی یا اقدامی دیپلماتیک بوده است. مقامات آمریکایی که با پنس به کره جنوبی رفته اند گفته اند این بی توجهی پنس به مقامات کره شمالی تعمدی نبوده است و اگر مقامات کره شمالی با نزاکت به پنس نزدیک می شدند او نیز به صورت متقابل پاسخ می داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، درباره کیم یو جونگ باید گفت او خواهر کوچک رهبر کره شمالی است. این اولین سفر یکی از اعضای خانواده رهبری کره شمالی به کره جنوبی از زمان پایان جنگ کره در دهه هزار و نهصد و پنجاه است. او سی سال سن دارد و از دستیاران نزدیک رهبر کره شمالی به شمار می رود.

بر اساس این گزارش در ادامه تلاشها برای تنش زدایی، خواهر رهبر کره شمالی با رئیس جمهور کره جنوبی ناهار می خورد.
خواهر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه کاروان ورزشی این کشور در مسابقات المپیک زمستانی کره جنوبی شرکت کرده است.

امروز اعلام شد ناهار امروز خواهر کیم جونگ اون با رئیس جمهور کره جنوبی است. تصاویر منتشر شده نشان می دهد او از هتل خود در سئول خارج شده و عازم محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی شده است تا در مراسم ناهار شرکت کند. وی لحظاتی پیش وارد کاخ آبی یا محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی شروع شد.

بازدید اپلیکیشن 222 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید