ماجرای درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو

اجتماعی

مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره انتشار فیلم درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیح داد. بخشهای مهم صحبتهای شمس را برایتان نقل می کنیم:
* روز چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ بعد از ظهر مقابل دانشکده فنی دانشگاه آزاد سه دانشجو در حال سیگار کشیدن بودند و یک کارمند هم جوار آن‌ها به حراست شکایت می‌کند تا مامور حراست به آن‌ها تذکر دهد این مامور دانشجو را دعوت می‌کند تا برای ارائه توضیحات به داخل حراست دانشگاه بروند و از آن‌ها تقاضای کارت دانشجویی می‌کند.در این زمان یکی از دانشجویان که در فیلم لباسی برتن ندارد جمله بسیار نامناسبی را به مامور انتظامات دانشگاه می‌گوید و به او حمله می‌کند و ضرب شتم را آغاز می‌شود به نحوی که مامور حراست از پشت میز خود به پایین می‌افتد و دانشجو هم بر روی او و مامور را کتک می‌زند.

* پس از آنکه دعوای دانشجو با مامور حراست بیشتر می‌شود دانشجویان و یکی از نیرو‌های دانشگاه برای جدا کردن آن دو وارد عمل می‌شوند و در همین حین است که پیراهن دانشجو از تن او درآورده می‌شود. هنگامی که این دونفر از روی زمین بلند می‌شوند مامور حراست برای دفاع از خود با دانشجو گلاویز می‌شود و فیلمی که در فضای مجازی وجود دارد فقط همین بخش درگیری نشان می‌دهد.

* خانمی که به‌صورت هدفمند در حال فیلم برداری است و اظهار می‌کند که چرا دانشجوی مملکت را کتک می‌زنید کاملا کذب است، زیرا مامور حراست است که درحال کتک خوردن است.پس از آنکه دعوا خاتمه یافت دانشجو خاطی خود از مامور حراست عذر خواهی می‌کند و حتی دست این مامور را هم می‌بوسد.

بازدید اپلیکیشن 529 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. ای کاش دروغ گفتن مالیاتی جریمه ای چیزی داشت ! سیگار کشیدن کار خوبی نیست ولی جرم هم نیست , خیلی از سران جدید و قدیم نظام حتی روحانیون سیگار میکشن . به حراست و اون کارمند عقده ای چه ربطی داره که دخالت کردن !؟ بعدشم این دانشجو با اون هیکل نحیف معلومه اهل کتک کاری نیس اونم با مامور حراست دانشگاه

  2. این فیلمبرداری هدفمند شده حرف تمام مسولایی که نمیتونن جواب مردم رو بدن انگار تمام افتضاحاتی که فیلمش تو وب پخش میشه دوربین مخفیه که عوامل استکبار باعث هستن و مسولای عزیز تو دامش میوفتن بابا جمع کنید این ادعای بچگانه رو مردم رو چی فرض کردید

  3. اینا هدفمند بوده، برای خراب کردن حراست. از قبل کمین کرده بودن که فیلم بگیرن. بعد بیچاره مامور حراست زخمی شده. البته روز بعد هم بخاطر این رفتارش از ایشون تقدیر می شه. باید با این دانشجوها که خوراک برای بیگانه ها ایجاد می کنند برخورد کرد.

پاسخ دهید