قاتل اعتراف کرد: چرا قهرمان بدنسازی ایران را کشتم

اجتماعی

شنبه شب ورزشکاران باشگاه بدنسازی در غرب شهر اصفهان در تماس با پلیس از قتل یکی از ورزشکاران با ضربات چاقوی فردی دیگر خبر دادند. بلافاصله ماموران پلیس در محل حاضر و تحقیقات خود را آغاز کردند. بررسی های اولیه مشخص شد مقتول محسن مکتوبیان یکی از قهرمانان پرورش اندام ایران است که به علت اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده است.

در ادامه با اعلام موضوع به تیم های پلیس آگاهی، تحقیقات جنایی در این رابطه آغاز و قاتل در محل قتل شناسایی و دستگیر شد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل جنایت پدر زن مقتول است که با ضربه چاقو دامادش را به قتل رسانده است. مرد میانسال در تحقیقات اولیه در مورد انگیزه اش از قتل قهرمان بدنسازی کشور، گفت: محسن دامادم هر شب وقتی به خانه می آمد همسرش را کتک می زد. چندی قبل از طریق دخترم متوجه شدم او دست بزن دارد و دخترم را زیر مشت و لگد می گیرد.

امروز برای صحبت با او و اعتراض به این رفتارش به باشگاه آمدم اما محسن پس از شنیدن حرف هایم سیلی محکمی به من زد و با من درگیر شد. هیچ راه دفاعی نداشتم به همین خاطر چاقویی که همراهم بود را از در آورده و برای ترساندن دامادم ضربه ای را به سمتش زدم که چاقو وارد قلبش شد و او جانش را از دست داد.

با اعترافات پدر زن قاتل، او با دستور مقام قضایی برای انجام تحقیقات بیشتر بازداشت شد.

منبع: خبرگزاری میزان

بازدید اپلیکیشن 582 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اگر این خبر درست باشه دمش گرم که کشته.وقتی قانون درست و حسابی نیست با چنین مردهایی که بدرفتاری میکنند با همسرانشون.همین بهتر که خودمون قانون جنگل اجرا کنیم .طرف بدنساز هیکل داره فکر میکنه خبریه.مرتیکه بیشور دست رو زن دراز میکنه.البته میگم اگر این خبر درست باشه.

  2. ما مجردها ماندیم در کار این متاهل ها . اولش فقط عشق و دلدادگی و جنون محبت . چند ماه بعد از ازدواج فقط همدیگه رو تحمل می کنن و آرزوشون جدایی و طلاقه . خدا رو شکر که در آستانه چهل سالگی هنوز فریب این بازی طبیعت برای تولیدمثل در چرخه طبیعت را نخوردم

  3. من موندم چرا بعضیها زود قضاوت میکنن خب در قانون طلاق اومده اگه زن ظلم ببینه حق داره تقاضای اجرای مهریه و …. یعنی چه که حقشه .این آدم قاتل هست بهانه ای دیگه نداره حالا اومده مزخرف میگه چرا رفت تو باشگاه خب توی خونه راحتتر میتونست چاقو بزنه باید منتظر موند حرفهای زن این مرحوم رو شنید . باید تحقیقات کامل بشه. دوستان خواهشا زود قضاوت نکنین. حتما یه چیز مهمتر بوده.

  4. جالبه. پدره گفته اون دست بزن داشته و با یک چاقو توی دستش رفته با دامادش صحبت کنه و از قضا خواسته داماد رو بترسونه و اشتباهی چاقو رفته توی قلبش. معمولا اشتباهی بخوان بزنن توی شکم یا کمر میزنن. تابلو داره دروغ میگه

  5. به به میبینیم که همه خودشون یه پا منبع فسادن و دارن واسه بقیه حکم صادر میکنن انگار خودشون پاک و منزه ان .براحتی قضاوت میکنیم واین جامعه بیمار باعثش خود مائیم.از ماست که بر ماست.منم یکی مث شما.. باید خودمون رو قضاوت و درست کنیم..

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.