دریافت «کرایه کولر» توسط رانندگان تاکسی ممنوع!

اجتماعی

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران اخذ کرایه بیشتر بابت روشن کردن کولر در تاکسی را خلاف قانون دانست.

مهدی ابراهیمی گفته: هر ساله در تعرفه‌های کرایه که در شورای شهر تصویب می‌شود استفاده از کولر در فصل تابستان و بخاری در فصل زمستان در شرایط قیمتی لحاظ می‌شود و راننده تاکسی می‌بایست سیستم سرمایش خود را در اختیار مسافران قرار دهد.

به گزارش ایسنا، ابراهیمی با بیان اینکه مسافران با اعلام پلاک خودرو شکایت‌شان را ثبت کنند، تصریح کرد: در هیأت انضباطی یک کد جریمه در نظر گرفته شده که هم مبلغ اضافی عودت و هم در کارنامه تاکسیران نمره منفی ثبت می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 104 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. سلام
    دیروز سوار تاکسی بودم راننده از گرما قرمز شده بود بهش گفتم بنده خدا حالا منه مسافر ۵ دقیقه سوار می شم و پیاده چرا به خودت رحم نمی کنی ؟؟
    حالا کی جرات داره به اینا بگه کولر و روشن کن !!!

  2. آخه چندتا راننده تاکسی میشناسید که وضع مالی خوبی داره؟همه میدونیم کولر ماشینهای تولید داخل به موتور فشار خیلی زیادی میاره،طرف نداره این خرج اضافی رو.چرا تاکسی رانی یا دولت به راننده تاکسی ماشین خارجی بدون تعرفه نمیفروشه که حداقل کولر بدون فشار به موتور کار بکنه؟چرا مردم رو به جون هم میندازید؟مگه خود راننده گرمش نمیشه؟ خوب اگه در توانش بود روشن میکرد دیگه خودآزاری که نمیکرد.

  3. مگه النترا دادین دست راننده های گرامی که ازشون کولر میخواین؟ واقعا که جای تاسف داره آقای رئیس به خیالش تاکسی های ماهم مثل شاسی بلند ایشونه که اگه تو گرما کولر روشن نباشه آلارم میاد براش!؟

پاسخ دهید