تردد خودرو ۴۰۰۰ سی سی با پلاک ملی؛ بنتلی جنجالی در خیابان فرشته چه می‌خواست؟

اقتصادی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 2 عکس

در حالی که همچنان پلاک شدن خودروهای بالاتر از ۲۵۰۰ سی سی حجم موتور ممنوع است، تردد یک دستگاه خودرو بنتلی موجی از تعجب را به راه انداخته است. این خودرو از دبی به ایران آمده است البته پیش از این چند دستگاه از این خودرو با پلاک موقت وارد کشور شده بود.

اولین خودروی بنتلی که در ایران پلاک ملی شده ابتدا در خیابان‌های فرشته و لواسان تهران شروع به جولان دادن کرد اما پس از چند ساعت دوباره به آّشیانه خود بازگشت.

موتور این خودرو هشت سیلندر و به صورت W شکل است و قیمت آن در دبی نزدیک به ۲۲۰ هزار دلار است اما در ایران به علت تک بودن و عدم وجود سابقه حضور نمی توان قیمتی برای آن مشخص کرد اما پیش بینی ها در حدود پنج تا شش میلیارد تومان است.

نسل دوم کانتیننتال جی تی با موتورهای ۱۲ و هشت سیلندر ارایه شد؛ نمونه وارد شده به کشور دارای موتور هشت سیلندر چهار لیتری به قدرت ۵۰۰ اسب بخار است.

این موتور به تکنولوژی غیرفعال کردن سیلندرها مجهز شده که باعث کاهش مصرف سوخت تا هشت درصد می شود.شتاب این کوپه لوکس ۴٫۸ ثانیه و حداکثر سرعت آن هم به ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت می رسد.

منبع: خبرگزاری ایلنا

بازدید اپلیکیشن 635 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. موتور 2.5 لیتر برای واردات گسترده به علل مسخره ممنوعه ولی تک ماشین هیچ ایرادی نداره بعدم ارزش خبری داره که گذاشتین خوب داره میخره پلاکشم میکنه شمام میتونین کارکنین بخرین یعنی چی جنجالیو اینا ماشین سوار میشین 3 برابر قیمت بین المللی دارین میخرین حالا این عجیبه یکی ماشین خوب سوار شده!!!

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.