ترامپ: بن سلمان شپش دارد!

جهان

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از دیدار ماه گذشته محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی به کارکنان کاخ سفید گفت: بن سلمان شپش دارد.

پایگاه خبری العهد لبنان نوشت: ترامپ روز سه شنبه برای صدمین بار در دیدار امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد چه چیزی از کشور‌های خلیج فارس می‌خواهد و گفت:” ما هفت تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم و هیچ چیزی به دست نیاورده ایم، کشور‌هایی ثروتمند در آنجا هستند که شما به خوبی آن‌ها را می‌شناسید و هزینه آن را پرداخت خواهند کرد و مجبورشان می‌کنیم نظامیان خود را به سوریه اعزام کنند و ما نظامیان خود را به خانه برمی گردانیم. “

ترامپ به خوبی شرایط بن سلمان را می‌داند و کاملا آگاه است که چگونه او همه تخم مرغهایش را در سبد وی (ترامپ) چیده است و برای همین به صورت عمدی در تحقیر او ابایی ندارد و بار‌ها برابر دوربین‌ها و رسانه‌ها از واژه ”دوشیدن“ بن سلمان و عربستان سعودی استفاده کرده است.

یک منبع آگاه در واشنگتن به پایگاه اینترنتی العهد گفت: یک عضو کنگره آمریکا خبر داد ترامپ پس از نشست ماه گذشته اش با بن سلمان در کاخ سفید از کارکنانش خواسته بود صندلی‌ها و لوازمی را که بن سلمان لمس کرده و بر روی آن نشسته است بگردید و اگر شپشی به جا مانده تمیز کنید.

رئیس جمهور آمریکا به کسی که او را هنگام استقبال در کاخ سفید ”دوست“ خود توصیف کرده بود این گونه نگاه می‌کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

بازدید اپلیکیشن 363 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید