سپاه انتقام حمله تروریستی تهران را گرفت؛ موشک‌ باران داعش در سوریه

خبر فوری

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، با هدف مجازات عاملین جنایت تروریستی اخیر تهران خبر داد.

متن اطلاعیه روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که لحظاتی پیش صادر شد، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی جنایت تروریستی ۱۷ خردادماه ۹۶ تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت ۱۸ تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: “ریخته شدن هیچ خون پاکی را بدون پاسخ نمی گذارد.”

بر این اساس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استعانت از ذات اقدس الهی و به نیابت از ملّت قهرمان و دشمن ستیز ایران و خانواده معظم شهدا و آسیب دیدگان عملیات تروریستی در حرم مطهر حضرت امام (ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی، لحظاتی پیش مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

در این عملیات تعدادی موشک میان برد زمین به زمین از پایگاههای موشکی نیروی هوافضای سپاه در استان های کرمانشاه و کردستان، تروریستهای تکفیری را هدف ضربات مهلک و کوبنده قرار داد.

گزارش های دریافتی حکایت از هلاکت تعداد زیادی از تروریست های تکفیری و انهدام تجهیزات، سامانه‌ها و سلاح های آنان دارد.

پیام این اقدام انقلابی و مجازات گونه کاملاً روشن است؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های تکفیری و حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای آنان هشدار می دهد، در صورت تکرار اقدامات پلید و شیطانی علیه ملت ایران، خشم انقلابی و شعله های آتش انتقام پاسداران انقلاب، عاملین و مسببان آن را در بر خواهد گرفت و جنایتکاران را به جهنم رهنمون می سازد.

به ملّت عظیم الشأن ایران اسلامی اطمینان داده می شود، پاسداران انقلاب به فضل الهی و با همراهی و مشارکت سایر نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور برای صیانت از امنیت ملی و شکست فتنه ها و پدیده های ضد امنیتی، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و اقدامات متناسب را در دستور کار قرار خواهند داد.

اخبار تکمیلی، متعاقباً به استحضار ملّت شریف ایران رسانده خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 729 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. دمتون گرم ناز شصتون، این حرکت چند تا پیام داره اول کسب تجربه برای خود سپاه و واحد موشکی ایران در هدف قرلر دادن دشمن در خارج از مرز ایران بعد هم پیام برای عرعرستان و اسرائيل که بدونن ما اقتدار داریم و می تونیم با خاک یکسان تون کنیم به لطف خدا

  2. ای کشته که را کشتی تا کشتی شدی زار؟
    تا باز که او را بکشد آنکه تو را کشت ؟
    کسی که باد می کارد طوفان درو می کند . هیچ تروریستی کاری به مالزی ندارد چون مالزی هم کاری به تروریست ها ندارد . این که امروز با خوشحالی میگیم تروریست ها در فلان جا لت و پار شدن ، بازماندگان و دوست و رفقا و فامیل این تروریست ها هم فردا میان انتقام میگیرن . پس ای کاش بجای هورا کشیدن برای طوفان به فکر بادی هم باشید که ممکن است بار دیگر ولی حساب شده تر دامان ما را بگیرد .
    لعنت خدا بر این شیاطین سیاه پوش داعش ، لعنت بر پیروان عمر و عثمان و ابوبکر و معاویه …

  3. باتشکر فراوان ملت دشمن ستیز ایران عزیز از بچه های شجاع و دلاور سپاه وارتش و نیروی انتظامی از همین جا حمایت صددرصد خودشونو از این اقدام بجا ومثال زدنی اعلام وخواهان تکرار و تشدید این دشمن هراسی میکنند تا دشمنان و بدخواهان این آب وخاک آگاه باشند ایران سرزمین مردان و زنان شجاعیست که همه مطیع امر رهبرند.این میتونه آخرین اخطار به رژیم پوسیده ی آل سعود و فرزند حرومزاده اش داعش نجس باشه.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.