افشاگری بزرگ درباره سقوط ATR: از خلبانان چک گرفته‌اند و مجبور به پرواز می‌کنند

خبر فوری

یک عضو کمیسیون عمران مجلس درباره سقوط هواپیمای ATR پرده از مسائلی برداشته است که بی‌توجهی به آنها می تواند فجایع بزرگ تری را در صنعت هوایی کشور به ویژه در شرکت مذکور به دنبال داشته باشد.

محمد دامادی، نماینده ساری در مجلس که با باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیما گفت و گو کرده، تصریح کرده است که سوء مدیریت در این شرکت هواپیمایی می‌تواند یکی از علت‌های اصلی سقوط این هواپیما باشد.

وی فاش کرده است که سازمان هواشناسی از وضعیت آب و هوای منطقه دنا اطلاع داده بود؛ بنابراین احتمال سانحه وجود داشت، اما متاسفانه شرکت هواپیمایی دستور لغو پرواز را صادر نکرد.

دامادی درباره سوء مدیریت حاکم بر این شرکت هواپیمایی چنین گفته است: شکایت‌های بسیاری از سوی خلبانان این شرکت به کمیسیون عمران ارسال شده است و بیش از ۳۰ نفر از خلبانان خوب و توانمند در ماه‌های قبل به دلیل سوء مدیریت استعفا داده‌اند. متاسفانه تعدادی از خلبانان اعلام کرده‌اند که این شرکت با دریافت چک از خلبانان ، آنها را مجبور به پرواز می‌کند.

بازدید اپلیکیشن 654 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. تمامی اموالشو باید به نفع خانواده های جان باختگان مصادره و مدیرانشو به حبث محکوم کنن در اون هواپیمایشونم گل بگیرن که حتی اروپا گذاشتش توی لیست سیاه!
    هوای نامشاعد و هواپیمایی که چندروز قبل نقص فنی داشته،از خلبان چک میگیرن یا میپری یا زندگیتو میپرونیم

  2. وقتی خودمون بهم دیگه رحم نمی کنیم چطور انتظار داریم خدای بزرگ و مهربان بهمون رحم کنه.وزیر باید ورود کنه به قضیه و اگر صحت داشته باشه مثلا مدیرهای وارونه رو خلع مسولیت و مدیریت کنه

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.