دانلود اپلیکیشن هفت صبح

‌اعدام آرمان و طوفان لایک ‌و دیسلایک

کاربران ویژه - اجتماعی
‌اعدام آرمان و طوفان لایک ‌و دیسلایک

روزنامه هفت صبح، نگین باقری | درست سه روز پیش آرمان عبدالعالی که دیگر همه او را به پرونده «آرمان و غزاله» می‌شناسند، اعدام شد.همان پسری که هشت سال پیش اعتراف کرد مرتکب قتل غزاله شکور شده و بعد اعتراف خود را پس گرفت. او شش بار تا پای‌ چوبه دار رفت و ب …

این مطلب برای کاربران ویژه میباشد. برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدیوها باید وارد شوید و یا اپلیکیشن هفت صبح را نصب و به کلیه امکانات دسترسی یابید.

بازدید اپلیکیشن 88 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

  1. از نگاه قرآن کریم،فقط ببخش نیامده و نیز فقط قصاص نیامده یعنی در شرایط متفاوت صاحب قصاص برای کسی که به او ظلم واقع گردیده،با حکمت خودش تصمیم میگرد و به هر تصمیمی از طرف او بایستی احترام گذاشت و به بد یا خوب بودن صاحب قصاص ارتباطی ندارد..
    اما اگر میشد کسی را که مورد ظلم قرار گرفته(۱۷ ساله ،دانشجو و هزاران آرزو…و بدون تقصیر)بر فرض محال، به مدت چند دقیقه به دنیا برگرداند(قابل توجه کسانی که مردد هستند)آیا فکر میکنید مرحومه در مورد پسر جوانی که محکوم شد، چه تصمیمی می‌گرفت!؟و از آن بیشتر چرا وقتی پدر و مادر مرحومه اشاره کردند که با افشای جسد دخترشان،در تصمیم خود تجدید نظر میکنند، باز هم مجرم سکوت کرد؟!جسدی که داخل چمدان در زباله دان( بنا به گفته مجرم) انداخته شود،اطمینان داشته باشید، گم نمیشود…اگر پیدا میشد،حتما مشخص میشد قتل اتفاقی بوده یا اتفاقی نبوده و قضاوت هم در آن دخیل بود..برای والدین هر دو جوان ،آرزوی صبر و تحمل دارم !

پاسخ دهید