کارمند سفارت آمریکا پس از ضرب و شتم در کی‌یف درگذشت

جهان
کارمند سفارت آمریکا پس از ضرب و شتم در کی‌یف درگذشت

کارمند سفارت ایالات متحده که در پایتخت اوکراین مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، در بیمارستان درگذشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، بنابر اعلام بخش مطبوعاتی پلیس ملی اوکراین، کارمند زن سفارت ایالات متحده که در کی‌یف مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، در بیمارستان درگذشت.

به گفته پلیس، امروز چهارشنبه، اطلاعاتی درباره زنی منتشر شد که از ناحیه سر آسیب دیده و در منطقه‌ای جنگلی در نزدیکی مسیرهای راه آهن منطقه شوچنکو کی‌یف پیدا شده بود. افسران پلیس به محل حادثه اعزام شدند.

در بیانیه پلیس اوکراین آمده است: این زن بیهوش در بیمارستانی بستری شده و پس از آن در همان بیمارستان درگذشت. هنگام بازرسی از وسایل مقتول، کارت شناسایی کارمند سفارت ایالات متحده پیدا شد.

در نتیجه انجام اقدامات تحقیقاتی فوری، مأموران مجری قانون دریافتند که در ضرب و شتم این زن ممکن است مردی ۳۰-۴۰ ساله با قد ۱۹۰-۲۰۰ سانتی متر نقش داشته باشد. جستجو درباره این مرد ادامه دارد.

بازرسان در بیمارستان، در صحنه حادثه ضمن انجام اقدامات تحقیقی اولیه، بررسی شواهد، شاهدان عینی و همچنین شرایطی که در آن این کارمند سفارت آمریکا مجروح شده است را آغاز کرده‌اند.

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روزهای سخت‌تر‌ در انتظار لبنان ‌ روزهای سخت‌تر‌ در انتظار لبنان ‌
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | یک: استعفای یک دولت به‌خاطر موانعی که احزاب جلوی پای نخست‌وزیر می‌گذارند، کاری معمولی در بیروت نیست. اما مصطفی ادیب، رکورد را شکست و وقتی دید که احزاب سیاسی به دلیل اختلافاتشان به دنبال سهم‌گیری هستند، عطای نخست‌وزیری را به لقایش بخشید و استعفایش را تقدیم…...
عقب‌نشینی تاکتیکی دولت خودخوانده قره‌باغ عقب‌نشینی تاکتیکی دولت خودخوانده قره‌باغ
جهان
دولت خودخوانده قره‌باغ اعلام کرد، نیروهای نظامی آن از برخی مناطق مورد نزاع و مناقشه عقب‌نشینی تاکتیکی داشته‌اند. به گزارش ایسنا، به نقل از آرتی، دولت خودخوانده قره‌باغ تاکید کرد، برای اجتناب از خسارات و تلفات غیر ضروری و وارد کردن خسارات بیشتر به "دشمن" از برخی مناطق مورد مناقشه…...
اسکارلت یوهانسون و گروه «انتقام‌جویان‌» علیه ترامپ اسکارلت یوهانسون و گروه «انتقام‌جویان‌» علیه ترامپ
جهان
بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «انتقام جویان»، طی رویادی از جو بایدن و کمپین آن حمایت می‌کنند. جو و آنتونی روسو با کریس ایوانز، اسکارلت جوهانسون و مارک رافلو متحد می‌شوند، اما اینبار نه برای فیلمی سینمایی از دنیای انتقام جویان، بلکه برای حمایت از جو بایدن، نامزد انتخابات ریاست…...

پاسخ دهید