لوفتهانزا به ایران بازگشت

جهان
لوفتهانزا به ایران بازگشت

مهر: هواپیمایی لوفت هانزا پس از ۱۴ ماه، بار دیگر پروازهای خود به ایران را از سر می گیرد.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در خبر کوتاهی اعلام کرد: پروازهای خود به تهران را بار دیگر از سر می‌گیرد.

بر اساس اعلام این شرکت، نخستین پرواز در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ (جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰) از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه فرانکفورت و بالعکس انجام خواهد شد.

گفتنی است پس از سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی در ۱۸ دی ماه ۹۸ (۸ ژانویه ۲۰۲۰) هواپیمایی لوفت هانزا اعلام کرد پروازهای خود به مقصد تهران را تا پایان مارس ۲۰۲۰ (۱۰ فروردین ۹۹) متوقف خواهد کرد.

اما پس از آن بارها توقف پروازهای خود به ایران را تمدید کرد.

همچنین این شرکت در اقدام عجیب دیگری چند روز پس از صدور اطلاعیه توقف پروازهای خود به تهران، از توقف پروازهای عبوری هواپیماهای این شرکت از آسمان ایران نیز خبر داد.

این در حالی است که سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان جهانی هوانوردی (ایکائو) بارها در نوتام های متعددی از امن بودن آسمان ایران خبر داده بودند.

گفتنی است آبان ماه سال گذشته محمد مهدی کربلایی مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) در نشستی خبری از مذاکره این فرودگاه با این شرکت هواپیمایی آلمانی برای بازگشت به ایران خبر داده بود.

لوفت هانزا، شرکت هواپیمایی حامل پرچم (Flag Career) آلمان است که مجموعاً ۲۹۷ فروند انواع هواپیما را در اختیار داشته و به ۲۲۰ مقصد در کشورهای دنیا، پرواز دارد؛ درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۷، ۳۵.۵ میلیارد یورو بوده است.

بازدید اپلیکیشن 32 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

حیوانات خانگی ‌کاخ سفید و داستان‌های عجیب آنها حیوانات خانگی ‌کاخ سفید و داستان‌های عجیب آنها
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح، رامتین لطیفی | آمریکا بیش از ۳۳۱میلیون نفر جمعیت دارد که این جمعیت روی هم رفته حدود ۱۲۹میلیون خانواده را تشکیل داده‌اند.البته شیب طلاق در آمریکا کمتر از شیب ازدواج است و تعداد خانواده‌ها در هر دهه ۴ تا ۶درصد افزایش پیدا می‌کند.خانواده‌های آمریکایی به طور مرسوم…...
ملکه انگلستان بیوه شد ملکه انگلستان بیوه شد
جهان
کاخ باکینگهام می‌گوید فیلیپ، همسر ملکه انگلیس در ۹۹ سالگی فوت کرده است. او پیش از مرگش بیمار بود و در ماه فوریه پس از چند روز ناخوشی در بیمارستان بستری شده بود. کاخ باکینگهام اواسط اسفند اعلام کرده بود شاهزاده فیلیپ برای ادامه درمان یک عفونت به بیمارستان دیگری…...
کدام کشورها پایین‌ترین نرخ تورم در جهان را دارند؟ کدام کشورها پایین‌ترین نرخ تورم در جهان را دارند؟
اقتصادی
نرخ تورم ده کشوری که نام آن ها در صدر این فهرست آمده است منفی تخمین زده شده است همان طور که نرخ تورم در ایران طی سال‌های ۱۳۲۴، ۱۳۲۵ و ۱۳۲۹ منفی بوده است. در بین ده کشوری که نرخ تورم آنها نسبت به سایر کشورهای دنیا پایین تر…...

پاسخ دهید