زمان پخش مجدد «خندوانه» از شبکه نسیم

فرهنگی
زمان پخش مجدد «خندوانه» از شبکه نسیم

پخش مجدد برنامه طنز خندوانه از بیستم فروردین ۹۴ از شبکه نسیم آغاز می شود.

سری جدید برنامه خندوانه با حضور و کارگردانی مجری این برنامه رامبد جوان مانند سری قبل از شبکه نسیم سیما روی آنتن می رود.

کارگردان این برنامه پیش از این اعلام کرد که در سری جدید یک عروسک با هنرنمایی محمد بحرانی، رامبد جوان را در اجرای خندوانه همراهی خواهد کرد.

رامبد جوان گفت: در سری جدید، این برنامه تلویزیونی با همان شکل قبل و تغییراتی جزئی روی آنتن می رود.

بنابراعلام سازمان صدا و سیما، گفت و گو و استندآپ کمدی از جمله بخش های این سری برنامه خندوانه است.

بحرانی که قرار است در سری جدید به رامبد جوان کمک کند، صداپیشگی عروسک های ببعی و آقای همساده در مجموعه کلاه قرمزی را هم برعهده دارد.

خندوانه به تهیه کنندگی جواد فرحانی از اواسطِ خرداد ماه سال ۹۳ در شبکه نسیم شروع به کار کرد و با آغاز ماه محرم در سال ۹۳ کار خود را به پایان برد تا با یک انرژی تازه مخاطبان خود را در سال ۹۴ همراهی کند.

به گفته دست اندرکاران این برنامه، خندوانه که هر شب با موضوع متفاوت روی آنتن می رود در اصل برنامه ای برای جا انداختنِ بیشترِ خنده در ایران است.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی بهره نمانده است. و هفته ای چند شب یکی از هنرمندان از جمله علیرضا خمسه، شقایق دهقان و رضا شفیعی جم، جواد رضویان و بیژن بنفشه خواه، را به برنامه می آورند تا راه حل هایی را برای نشاندن خنده بر لب ها یادآوری کنند. همچنین میهمانان دیگری نیز در این برنامه حضور دارند و این افراد، افراد موفقِ جامعهٔ ایرانی هستند.

در این برنامه به برترین لبخند تندیس به یادماندنی خندوانه تقدیم می شد، در این برنامه میهمانان باید پنج ثانیه به دوربین خیره شده و لبخند می زدند.

با شروع ماه محرم سری نخست این برنامه به پایان رسید و با تدارکات انجام شده سری جدید از ۲۰ فروردین ۹۴ روی آنتن می رود.

بازدید اپلیکیشن 9,011 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دو دروغ بزرگ درباره ویدئوی تک‌خوانی یک زن دو دروغ بزرگ درباره ویدئوی تک‌خوانی یک زن
فرهنگی
در روزهای پایانی ماه صفر، ویدئویی به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. ویدئویی از شروه‌خوانی خواندنی به نام خواجه که گفتند خواننده لالایی مختارنامه بوده و البته گفته شد این برنامه از شبکه استانی بوشهرپخش شده. دو دلیلی که باعث بازدید میلیونی برنامه شد اما هیچ کدومش…...
تحلیل روزنامه ایران درباره لغو اکران خانه پدری تحلیل روزنامه ایران درباره لغو اکران خانه پدری
فرهنگی
بخشهای مهم گزارش روزنامه ایران در انتقاد از جلوگیری از اکران فیلم خانه پدری را برایتان انتخاب کرده‌ایم:   * این فیلم برای پخش باید اصلاحاتی را انجام می‌داد که داده است. مسأله اصلی وجود خشونت عریان در کشتن یک دختر است که تغییرات داده شده مورد تأیید شورای مربوط…...
محسن یگانه به کانادا مهاجرت کرد محسن یگانه به کانادا مهاجرت کرد
کاربران ویژه - فرهنگی
محسن یگانه به کانادا مهاجرت کرده و تمام برنامه های کنسرتش را کنسل کرده است. بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیتر خود نوشت: محسن یگانه مدت ها در ایران بخاطر پرونده حقوقی یک واحد مسکونی به ارزش ۴ میلیارد که کلاهبرداری بدی از او شد، پیگیر بود و پس…...

پاسخ دهید