خروپف را با یک راه حل ساده خانگی درمان کنید

سلامت و زندگی
خروپف را با یک راه حل ساده خانگی درمان کنید

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بسیاری از افراد هنگام خواب از مشکل خروپف رنج می‌بردند که نه فقط باعث ناراحتی خودشان بلکه موجب ناراحتی اطرافیان نیز می‌شوند.

بسیاری از افراد از مشکل خروپف رنج می‌برند که این مشکل می‌تواند باعث ناراحتی افرادی شود که که همراه آن‌ها در اتاق می‌خوابند. اگر همه راه‌ها و درمان‌های توصیه شده برای رهایی از خروپف را امتحان کرده اید و هیچ فایده‌ای نداشته است، در این گزارش یک راه حل ساده خانگی را پیشنهاد می‌کنیم که ممکن است به مشکل شما پایان دهد.

چگونه دوای کاهش خروپف را در خانه درست کنیم؟

برای ساخت داروی نیازمند این مواد هستید: یک قاشق غذاخوری ژلاتین بدون طعم، یک قاشق بزرگ نمک، یک لیوان آب، چهل قطره از مخلوط انواع روغن‌های عطری شامل روغن مرزنجوش، سرو، وتیور و اسطوخودوس، یک شیشه کوچک و رنگ‌های خوراکی.

نحوه آماده سازی

سه چهارم لیوان آب را در یک ظرف کوچک بریزید و بر روی درجه حرارت متوسط بگذارید تا گرم شود؛ سپس نمک را به آن اضافه کرده و صبر کنید تا نمک خوب در آن حل شود.

پس از این به آرامی ژلاتین را به آب اضافه کرده و آن را هم زده تا خوب حل شود. سپس ظرف را از روی اجاق برداشته و آن یک چهارم آب باقی مانده را اضافه کنید.

حدود ۲۰ قطره مخلوط روغن عطری داخل ظرف شیشه‌ای کوچک بریزید و با یک تکه چوب آن را هم بزنید. اگر دوست داشتید یک یا دو قطره رنگ خوراکی نیز اضافه کنید. درب ظرف کوچک را محکم ببندید و در یخچال بگذارید تا خوب یخ بزند.

پیش از رفتن به رختخواب درب ظرف کوچک را باز کنید و نزدیک بینی خود قرار دهید. چند نفس عمیق بکشید و از دهان خود آن را رها کنید، سپس آن ظرف را روی میز بگذارید و تمام شب همانجا بماند.

بازدید اپلیکیشن 182 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

۱۳ خوراکی موثر در ایجاد چربی شکمی ۱۳ خوراکی موثر در ایجاد چربی شکمی
سلامت و زندگی
عصر ایران: مصرف برخی خوراکی ها می تواند نقش چشمگیرتری در افزایش وزن و اندازه دور کمر انسان داشته باشد. چربی شکم یا چربی احشایی می تواند خطر ابتلا به شرایطی جدی‌تر مانند بیماری قلبی، دیابت و بیماری آلزایمر را افزایش دهد. به نقل از "ایت دیس"، در ادامه با…...
جهان آماده واکسیناسیون کرونا می‌شود جهان آماده واکسیناسیون کرونا می‌شود
کاربران ویژه - سلامت و زندگی
روزنامه هفت صبح | بعد از دو کمپانی آمریکایی و واکسن‌های فایزر و مدرنا، حالا آکسفوردی‌ها هم خبر از موفقیت واکسنشان در فاز انسانی داده‌اند. از قرار از دسامبر یا از ابتدای سال آینده میلادی واکسن کرونا در انگلیس و آمریکا توزیع خواهد شد و این دو کشور از کابوس…...
مهم‌ترین داروهای‌ موثر بر درمان کرونا مهم‌ترین داروهای‌ موثر بر درمان کرونا
کاربران ویژه - سلامت و زندگی
روزنامه هفت صبح | تا امروز مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۸۴۱ هزار نفر رسیده است و تعداد داروهایی که برای این افراد تجویز شده به ده‌ها مورد می‌رسد. بعضی از آنها نیامده از پروتکل‌ خارج شدند، بعضی از آنها اصلا به پروتکل نرسیدند، بعضی دیگر هم هنوز از…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید